salman

ସଲମାନ ଖାନ ସନି ଲିଓନଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲିଲେ ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ।

NEWS

ହାଲୋ ହାଏ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଟପିକ ସହିତ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ଏହି ଟପିକ। ବନ୍ଧୁଗଣ ହେ ବେବି ଡଲ୍ ମେନ୍ ସୋନ୍ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନ୍ନି ଲିଓନ୍ ଆଜି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି ସନି ଲିଓନ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ନମ୍ବର ସହିତ ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତିସନି ଲିଓନଙ୍କ ଭାରତରେ ଯାତ୍ରା ରିଅଲିଟି ସୋ ବିଗ୍ ବସ୍ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଆଜି ସେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ସନ୍ନି ଲିଓନ୍ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବା।

sal

ବାସ୍ତବରେ ସନି ଲିଓନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହେଁ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ସନ୍ନି ଡବାଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କ କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କୌଣସି ଡ୍ୟାନ୍ସ ନମ୍ବର କରିନାହାଁନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏକ ପୁରସ୍କାର ଶୋ’ରେ ଯାହା ଘଟିଥିଲା ​​ତାହା ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ନୃତ୍ୟଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ ସନ୍ନି ଲିଓନ ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି ଏହି ଭିଡିଓ 2014 ମସିହାରେ ଷ୍ଟାର୍ ଗିଲ୍ଡ ପୁରସ୍କାର ସମୟରେ। ସୋ’ରେ ସନ୍ନି ଲିଓନ ମଞ୍ଚକୁ ଆସିଥିବାବେଳେ ସଲମାନ ତାଙ୍କ ସହ ସାରି ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। |

sonny

ଏହା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସଲମାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କିପରି ସାରି ପିନ୍ଧିବେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ ସେଠାରେ କ’ଣ ଥିଲା ସଲମାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସେମାନଙ୍କୁ କିପରି ଶାରୀରୀ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଶିଖାଇବେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ସଲମାନ ମଞ୍ଚରେ ସନ୍ନି ଲିଓନ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ସନି ଲିଓନ ସେତେବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ମୋ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱପ୍ନ ପରି ଥିଲା ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଅନେକ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବି ଯେ ସନ୍ନି ଲିଓନଙ୍କୁ ନିର୍ମାତା ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ବଲିଉଡରେ ଏକ ବିରତି ଦେଇଥିଲେ ବିଗ୍ ବସ୍ ପରେ ସନିଙ୍କୁ ଜିସ୍ମ୍ 2 ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ ଏହା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଉ ପଛକୁ ଚାହିଁ ନଥିଲେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ସନିଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ଏକ ହିଟ୍ ହୋଇଛି। ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *