rakhi

ଯାହାକୁ ରାଖୀ ବାନ୍ଧି ଭାଇ କରିଥିଲେ ଶେଷରେ ତାକୁ ହିଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ।

NEWS

ହେଲୋ ହାଏ ନମସ୍କାର,ବନ୍ଧୁଗଣ,ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ।ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଙ୍କୁ କିଏ ଅବା ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ। ବଲିଉଡ ର ପୁରୁଣା ସୁନ୍ଦରୀ ହିରୋଇନ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଅନ୍ୟତମ।ଶ୍ରୀଦେବୀ ନାମକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଜି ଏହି ଦୁନିଆରେ ନାହାଁନ୍ତି। ଯିଏ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅଭିନୟ ସହିତ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ। ଶିବ କାଶୀ 13 ଅଗଷ୍ଟ 1965 ରେ ଏକ ଗରିବ ପରିବାରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ସେ ତାଙ୍କ ଆଞ୍ଚଳିକ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ।

ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଏବଂ ମିଥୁନ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ।ସେହି ସମୟରେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ବୋନି କପୁରଙ୍କ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କଲମ କରୁଥିଲେ। ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମିଥୁନ ବୋନିଙ୍କୁ ଏକ ରାଖୀ ବାନ୍ଧିବାକୁ କହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ରାଖୀ ବାନ୍ଧିବା ସମୟରେ ଜାଣିଥିଲେ ଯେ ଏକ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ବୋନିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପଡିବ।

sridevi

ଏହା ପରେ ମିଥୁନ ଏବଂ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଗୁପ୍ତରେ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମିଥୁନ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଛାଡିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଶ୍ରୀଦେବୀ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଭୟ କରି ତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ମିଥୁନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ମିଳନ ପରେ ବୋନି କପୁରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବୋନି ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ତା’ପରେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଏବଂ ବୋନିଙ୍କ ବିଷୟରେ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଜିନିଷ ଦେଖାଯିବା ଆରମ୍ଭ କଲା, ଶ୍ରୀଦେବୀ ତାଙ୍କ ଭାଇକୁ ତିଆରି କଲେ ଯାହାକୁ ରାଖୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଭାବରେ ବାନ୍ଧି ରଖିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ଉଭୟ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପକାଇ ନଥିଲା ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ହେତୁ ଉଭୟ ଜାହ୍ନବୀ ଏବଂ ଖୁସିଙ୍କ ପିତାମାତା ହୋଇଥିଲେ।

sridevvi

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *