rahu

ରାହୁ କେତୁ ଙ୍କ ଚଳନରେ ହେଲା ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ବଦଳିଯିବ ଭାଗ୍ୟ |

NEWS

ରାହୁ କେତୁ ପାପ ଗ୍ରହ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଯଦି ଏମାନଙ୍କ ଶୁଭ ଦୃଷ୍ଟି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପଡେ ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ କୋଟିପତି ହୋଇଯିବେ। ଏହି ୪ଟି ରାଶି ର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳୁଛି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ, କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟତା ସହିତ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଫଳ ଦେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଜାନୁଆରୀ ଫେବୃଆରୀ ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

ମେଷ ରାଶି ; ଆପଣଙ୍କ ଭାବିବା ଅପେକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କ ଅଞ୍ଚଳରେ ବ୍ୟବସାୟ ଅଧିକ ଲାଭ ହୋଇପାରେ।ମହାଦେବଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବାକୁ ଯାଉଛି।ନିଜ ଉପରେ ଭରସା ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଭଗବାନଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରନ୍ତୁ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମନୋଭାବ ଉପୁଜିବ । ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟରେ ସ୍ଥିତି ମାଧ୍ୟମ ଧାରଣର ରହିବ । ଆଶା କରୁଥିବା ଦିଗରୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବା କଷ୍ଟଦାୟକ ହୋଇପାରେ । ଆର୍ଥିକ ସଂକଟ ଲାଗି ରହିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ ସକାଶେ ମନ ବଳାଇବେ । କୌଣସି ପଦସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହଯୋଗରୁ ଅଟକିଥିବା କାମରେ ଅଗ୍ରଗତି ଘଟିବ ।

ବୃଷ ରାଶି ; ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ କାମ ହାସଲ ସକାଶେ ବିବାଦୀୟ ପରିସ୍ଥିତିର ଦୃଢ ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ନିକଟସ୍ଥ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ଲାଭ କରି ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି କେତେକାଂଶରେ ସୁଧାର ଆସିବ । ସ୍ଵାର୍ଥହାନୀ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ନେଇ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ପାଖତଡ ମାଡିବେ ନାହିଁ । ଭାବନାର ବଶୀଭୂତ ହୋଇ ଅମିନୀ, ଜାମିନି ଆଦିର ମଧ୍ୟସ୍ଥତା ହେବ ଠିକ୍ ହେବ ନାହିଁ । ପରିବାରରେ ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ।ଆପଣ ନିଜର କାମକୁ ଠିକ୍‌ ଭାବେ ନିର୍ବାହ କରିବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଭଲ । ନତୁବା ପରିସ୍ଥିତି ବଦଳି ଯାଇପାରେ ।

ମକର ରାଶି ; ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାନ୍ନିଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କେବଳ ବିନୟପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା କହି କାମ ହାସଲ କରିପାରିବେ । ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଯଥାଶୀଘ୍ର ସମ୍ପାଦନ କରିପାରିବେ । ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ବିଳମ୍ବରେ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବାରୁ ବ୍ୟସ୍ତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବିବାଦୀୟ କଥାରେ ମଧ୍ୟସ୍ଥତା କଲେ ଆପମାନିତ ହେବାକୁ ପଡିବ । ପରିବାରରେ ଅତୀତ ଘଟଣାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ବିବାଦୀୟ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ଆଶଙ୍କା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଅପରାହ୍ନରେ ପୁରାତନ ରୋଗର ପୀଡା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ ।

ketuu

କୁମ୍ଭ ରାଶି ; ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ଫଳରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । ପିଲାମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସାର ପ୍ରଚାର ଫଳରେ ବିଶେଷ ଲାଭବାନ୍ ହେବେ । ଅଭାବ ଅନାଟନ ଦୂର ହୋଇ ସ୍ଥିତି ସନ୍ତୋଷପ୍ରଦ ହେବ । ବାଦବିବାଦ, ମାଲିମକଦ୍ଦମା, ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରୀକ୍ଷାରେ ଜୟଯୁକ୍ତ ହେବେ । ଅଚାନକ ଯାତ୍ରା ଫଳରେ ବିଶେଷ ଉପକୃତ ହେବେ । ଆୟକୁ ଚାହିଁ ବ୍ୟୟର ଅଟକଳ ନ କଲେ ଲୋକହସା ହେବେ । ସପ୍ତାହର ମଧ୍ୟଭାଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କାହାର ନୂତନ ଶିଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ।ଆପଣ କିଛି ବଡ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ।ତୁମେ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରିବ। ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ।ତୁମର ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଭଦ୍ର ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *