rasi

୪ ଫେବୃୟାରୀ ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି:- ମଣିଷମାନେ ଏକ ନୂଆ ଗାଡି କିଣିପାରିବେ | ସାମଗ୍ରୀର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଭଗବାନ ଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ |

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କୌଣସି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି କର | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପିତାମାତା ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଲୋକମାନେ ଆଜି ଋଣ ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବେ। ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିପାରିବେ, ଯାହା ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ପ୍ରେମ ଏକ ଭଲ ଜୀବନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ | ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଜଣେ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ସମ୍ଭବ ହେଲେ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ମନ ଦେବେ ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁଖଦ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ଆପଣ ଭାରି କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଏକ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ଯୁଦ୍ଧରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ଅଛି | ତୁମର ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଆପଣ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା କିମ୍ବା ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ସ୍ୱାକ୍ଷର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଏହା ପରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯିବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ଭେଦଭାବ ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ଅନେକ ରାସ୍ତା ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଅଫିସରେ ଭୂମିକା ଦୃଢ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ |ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ। ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଶାଶୁଘରର ସମ୍ପର୍କର ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ସାମାଜିକ ବୃତ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଡ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବ | ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆପଣ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆୟ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ସେହି ଅନୁସାରେ ବଢିପାରରେ | ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟମ ଫଳ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ ରଖ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *