rasi

୫ ଫେବୃୟାରୀ ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ମଣିଷ ଆଜି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଉଦାସ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହେବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକର ଅବସ୍ଥା ରହିବ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି:ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ | ଭାଗ୍ୟଠାରୁ ଅଧିକ, ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ | ଜୀବନସାଥୀ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଘାସ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି, କର୍କଟ ରୋଗୀମାନେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ରହିବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତିର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜିର ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଏ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଘରେ ସକାରାତ୍ମକ ପରିବେଶ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଉନ୍ନତ କରିପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ବିତାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବା କଷ୍ଟକର |

କନ୍ୟା : ରାଶିର ଦେଶବାସୀ କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ଦେଖାଯିବେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ | ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ସହିତ ଜଡିତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

kanya

ତୁଳା : ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ କ୍ଲାନ୍ତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ଚାଲିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସତର୍କ ହେବା ଜରୁରୀ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପାଇଁ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଶାଶୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି କରନ୍ତୁ | ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଗୁପ୍ତ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ | କିଛି ନୂତନ ଲୋକ ପରିଚିତ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ସୁନ୍ଦର ସମୟ ବିତାଇବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ | ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ | ଅଫିସରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମାମଲାରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକ ପାରିବାରିକ ପରିସ୍ଥିତି ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ଭାର ବଢାଇବ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ହଠାତ୍ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଜୀବନସାଥୀ ଦେଇଥିବା ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ଥାନର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରକୃତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହା କାହା ପାଇଁ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ବନ୍ଧନକୁ ଦୃଢ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ | ଜୀବାନାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *