ds

ନୋରା ଫଟେହିଙ୍କ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧେଇବା ବାହାନାରେ ତାଙ୍କ ମେକଅପ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ କଲେ ଖରାପ କାମ।

NEWS

ହାଲୋ ହାଏ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଟପିକ ସହିତ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ଏହି ଟପିକ। ବନ୍ଧୁଗଣ ମୁମ୍ବାଇରେ ହେ ସାକି ସାକି ଦିଲବର୍, ପାଖଟୋଗେ’, ‘ନାଚ ମେରୀ ରାନୀ ଭଳି ବ୍ୟାକ୍ ହିଟ୍ ନମ୍ବରକୁ ଫେରାଇ ଦେଇଥିବା ନୋରା ଫତେହି ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡର ଏକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚେହେରା।

nora

କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ପ୍ରତିଭା ସହିତ ନୋରା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ନୃତ୍ୟ ସହିତ ନୋରା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନାରେ ଅଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଚିତ୍ର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହୁଏ ସମ୍ପ୍ରତି ନୋରା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାରେ କିଛି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ, ନୋରା ହାଲୁକା ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ଏକ ଡିପ୍ନେକ୍ ଫ୍ଲୋର୍ ଡ୍ରେସରେ ଗରମ ଦେଖାଯାନ୍ତି ସର୍ବନିମ୍ନ ମେକଅପ୍, ଗୋଲାପୀ ଲିପଷ୍ଟିକ୍ ଏବଂ ଖୋଲା କେଶ ତାଙ୍କୁ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଉଛି ଏହି ପୋଷାକରେ ନୋରାଙ୍କ ଖଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛି ଏକ ଚିତ୍ରରେ ନୋରା ପଞ୍ଜାବୀ ଗାୟକ ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱାଙ୍କ ସହ ପୋଜ୍ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ସୋସିଆଲ ସାଇଟରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ତାଙ୍କର ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ନୋରା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ଭୁଜ୍ ଦି ପ୍ରାଇଡ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନୋରା ଫତେହି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ନୃତ୍ୟକୁ ରୋକ୍ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିବେ।ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *