rasi

07 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ପଦ୍ଧତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ କଷ୍ଟଦାୟକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ବୁଝିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଚାକିରିରେ ଅସୁବିଧା ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ପାଇଁ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପତ୍ତିର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମେ ତୁମର ଖାଦ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ସାନ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

କର୍କଟ : ଆଜିର କର୍କଟ ରାଶି ଟିକେ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ବୈଶେଇକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟଭିଚାର ହେତୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିରକ୍ତ ହେବ | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ମନ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଅଫିସରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଗୁଡିକ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ କିଛି ଭଲ ଖବରର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନିଖୋଜ ଜିନିଷ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ସରକାରଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ବିଜୟର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ଘରର ଯେକୌଣସି ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଭାଗ୍ୟ ଭାଗ୍ୟରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ସୁନ୍ଦର ସମୟ ବିତାଇବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ | ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ | ଅଫିସରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମାମଲାରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକ ପାରିବାରିକ ପରିସ୍ଥିତି ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ଭାର ବଢାଇବ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ହଠାତ୍ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଜୀବନସାଥୀ ଦେଇଥିବା ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ଥାନର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରକୃତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହା କାହା ପାଇଁ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ବନ୍ଧନକୁ ଦୃଢ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ | ଜୀବାନାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *