loka

ଏଇ ଭଳି ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ ଭୂତ ପ୍ରେତ ମାନଙ୍କ ନଜର,ଶୀଘ୍ର ହୁଅନ୍ତି ଆକର୍ଷିତ |

FACT

ହେଲୋ ହାଏ,ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଜି ଆମେ ଦୁନିଆର ଏଭଳି ଏକ ରହସ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାର ଧାରଣା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମନରେ ଆସିଥାଏ। କିଛି ଲୋକ ଭୂତ ଉପରେ ବହୁତ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି, କିଛି ଲୋକ ଭୂତ ଉପରେ ଆଦୌ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ଯେଉଁମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଭୂତ ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯେହେତୁ ‘ଆତ୍ମା’ ଅଛି। ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଆମ ଶରୀରରେ ଏପରି ଏକ ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହା ଆମକୁ ଜୀବନର ଶେଷରେ ଛାଡିଦିଏ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଏହା ଆମ ଶରୀରରୁ ବାହାରକୁ ଆସେ, ତେବେ ଆମ ଶରୀର ଯେତେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ghoddtt

କେତେ ପ୍ରକାରର ଆତ୍ମା ​​ବିଦ୍ୟମାନ? ତିନୋଟି ପ୍ରକାରର ଆତ୍ମା ​​ଅଛି, ଯାହାର ନାମ ଭୂତ, ପ୍ରେତାଆତ୍ମା ​​ଏବଂ ସୈତାନ। ଭୂତମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଅକାଳରେ ମରିଯାଇଛନ୍ତି, ଅର୍ଥାତ୍ ଯଦି ତାଙ୍କ ବୟସ ପୂରଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଯଦି କୌଣସି ଦୁର୍ଘଟଣା ହେତୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୁଏ କିମ୍ବା ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ମନରେ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ଥାଏ, ତେବେ ତାଙ୍କ ଆତ୍ମା ​​ବହୁ ବର୍ଷ ବୁଲାବୁଲି କରେ ଏବଂ ବଞ୍ଚିଥାଏ। ଭୂତମାନଙ୍କର ଜଣେ ଆତ୍ମା ​​ଯିଏ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାରଣରୁ ସେ ଅକାଳରେ ମରିଯାଆନ୍ତି କିମ୍ବା ଯଦି ତାଙ୍କର କୌଣସି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇନଥାଏ, ତେବେ ସେ ବିପଥଗାମୀ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ କାହାକୁ ବିଚଳିତ ନକରି ପରବର୍ତ୍ତୀ ଜୀବନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତି। ରାତିରେ ଆମେ ଭୁତ ପ୍ରେତ ଙ୍କୁ ଭୟ କରୁ।ପ୍ରାୟତଃ କୁହାଯାଏ ଯେ ‘ଆତ୍ମା ​​ହେଉଛି ଭଗବାନଙ୍କର ରୂପ’, ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତ୍ୟ ଯେ ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅନୁତାପ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ କରିବା ସମୟରେ ନିଜର ସମସ୍ତ ଜୀବନକୁ ସଂଲଗ୍ନ ଏବଂ ଧ୍ୟାନରୁ ବିତାଇଥାଏ, ତେବେ ତାଙ୍କର ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ପରି ଶକ୍ତି ସବୁଦିନ ପାଇଁ ରହିଥାଏ।

ghostt

କେଉଁ ଲୋକମାନେ ଭୂତ ନଜର ରେ ପ୍ରଥମେ ପଡ଼ନ୍ତି? ଯେଉଁମାନେ ରାତିରେ ଅତର ଲଗାଇ ଶୋଇଥାନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଅଧିକ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ସର୍ବଦା କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ମନ ଦୁଃଖ କରି ବସିଥାନ୍ତି, ଭୂତମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ସହଜରେ ଅକ୍ତିଆର କରି ଥାନ୍ତି। ଏଭଳି ଲୋକ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭୁତ ମାନେ ଶୀଘ୍ର ନଜର ପକାଇ ଥାନ୍ତି। ରାତ୍ରି ସମୟରେ ବାଳ ମୁକୁଳା କରି ଦାଣ୍ଡରେ ବୁଲୁଥିବା ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଡାହାଣୀ ନଜର ପକାଇଥାଏ। କଅଁଳ ଶିଶୁ ଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବାହାରକୁ ବାହାର କଲେ ଚିରୁଗୁଣି ଡାହାଣୀ ମାନଙ୍କ ନଜର ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଥାଏ। ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏଭଳି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଖବର ସବୁବେଳେ ଆଣିଦେଉ । ଏହାକୁ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସେୟାର୍ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ। ଏଭଳି ତଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *