subha

କେଉଁ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ କେଉଁମାନେ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ? ଶୁଭ ଅଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ |

FACT

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ତାଙ୍କ ପୋଷାକ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥାଏ। ସ୍ୱଚ୍ଛ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ।ସେହି ପୋଷାକଗୁଡ଼ିକ ତାଙ୍କ ନିଜ ପୋଷାକ କିମ୍ବା ସିଟ୍ ତାଙ୍କ ଘରର ଶଯ୍ୟା ଉପରେ କିମ୍ବା କବାଟରେ ଥିବା ପରଦା ହେବା ଉଚିତ୍।ଏହି ସମସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ।ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପୋଷାକର ରଙ୍ଗ, ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଏବଂ ପୋଷାକର ଗୁଣ ଦ୍ୱାରା ଜଣାଶୁଣା। ଏହା ବହୁ ପରିମାଣରେ ଜଣା ପଡିପାରେ ଯେ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ବୃତ୍ତି ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ। ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ପୋଷାକର ମହତ୍ୱ ବର୍ଣ୍ଣନା କରେ।

dresss
ଚିରା ପୁରୁଣା ପୋଷାକ କିମ୍ବା ବେଡ୍ ସିଟ୍ ଦ୍ୱାରା ଘରେ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ ଏବଂ କାହାର ମାନସିକତା ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଯାଏ।ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି କିଛି ପୋଷାକ ଛିଣ୍ଡିଗଲା, ତେବେ ତୁମେ ସେମାନଙ୍କୁ ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ୍।ବୁଧବାର, ଗୁରୁବାର ଏବଂ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ନୂଆ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରୀରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଶନିବାର ଦିନ ନୂଆ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର ଫାଟି ଯାଇଥିଲେ।ବିବାହ ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା କଳା ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାମାନେ ଅତି କମରେ କଳା ପୋଷାକ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ୍।ଗୋଲାପୀ, କମଳା ଏବଂ ହାଲୁକା ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଶୁଭ ବୋଲି ଧରାଯାଏ।ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀମାନେ କଳା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।ଏହା ସେମାନଙ୍କ ବିବାହରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ। ସେମାନେ ହାଲୁକା ରଙ୍ଗ କିମ୍ବା ଗୋଲାପୀ, କମଳା ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍। ସେଗୁଡିକ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ।

gdgd

ଯଦି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ରହୁଛି। ଯଦି ଆପଣ ନୂଆ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସମୟରେ ନର୍ଭସ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନାଲି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍।ଏହା ବ୍ୟକ୍ତିର ଉତ୍ସାହକୁ ବଢାଇଥାଏ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଶକ୍ତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିଥାଏ। ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରେରଣା ଅଭାବ ଥାଏ, ତେବେ ହଳଦିଆ ପୋଷାକ ଅଧିକ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍।ଏହା ସହିତ, ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ଆହ୍ଵାନ ପସନ୍ଦ, ପ୍ରେରଣାଦାତା ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ସର୍ବଦା ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହୁଏ।ଯେଉଁମାନେ ଜୀବନରେ ପ୍ରେରଣା ଅଭାବ କରନ୍ତି, ସେମାନେ ହଳଦିଆ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍।ଏହା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜକୁ ପସନ୍ଦ କରେ ଏବଂ ନିଜ ମନକୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରଖେ।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏଭଳି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଖବର ସବୁବେଳେ ଆଣିଦେଉ । ଏହାକୁ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସେୟାର୍ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ। ଏଭଳି ତଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *