rasi

୯ ଫେବୃୟାରୀ ୨୦୨୧ ମଙ୍ଗଳବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ବଡ ସଫଳତା ଆଣିଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଖାଇବା ପିଇବାରେ ତୁମର ଅଧିକ ମନ ରହିବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ସେମାନେ ତାହା ଫେରାଇ ଦେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି:-ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ। ହଠାତ୍ ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି:- ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟର ତାରା ଆଜି ବନ୍ଦ ରହିବ | ଭାଗ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କାମ କରିବ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଏକ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜିର କର୍କଟ ରାଶି ଟିକେ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ବୈଶେଇକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ସିଂହ ରାଶି:- ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ଏକ ଦୀର୍ଘ ସ୍ଥଗିତ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ମାଲିକମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ନ୍ୟସ୍ତ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକରେ ଯୋଗଦେବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଖରାପ ସଙ୍ଗଠନଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହ୍ୟ କ୍ୟାଟରିଂ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି:- କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଯାନଟି ସୁଖ ହାସଲ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | କୋର୍ଟର ମାମଲା ବାହାରେ ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମିଶ୍ରିତ ଲାଭ ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି:- ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା ରାଶି:- ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ବହୁତ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବେ | କିଛି ଛୋଟ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜଣେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଜଣେ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି:- ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଅବାଞ୍ଛିତ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ଦେଖାଯିବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ କାରବାର ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ହୃଦୟ କହିପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ଯେପରି ଚାଲିଛି ସେପରି ଜାରି ରଖନ୍ତୁ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ହଠାତ୍ ଏକ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଫୁଲିଯିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂରେ ଉନ୍ନତି ଆଣନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଭଗବାନ ଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି:- ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅଧିକ ଦୌଡିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ | ତୁମର କିଛି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ, ଯାହା ସମ୍ମାନର କାରଣ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *