rasi

11 ଜାନୁଆରୀ 2021 ଗୁରୁବାର ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ହେବେ ପ୍ରସନ୍ନ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏକ ଦୀର୍ଘସ୍ଥାୟୀ ରୋଗରେ ଡାକ୍ତରଖାନା ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି |

ବୃଷ ରାଶି:ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ କରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ, କିନ୍ତୁ କେବଳ ଉପଯୁକ୍ତ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମେ ତୁମର କିଛି ହଜିଯାଇଥିବା ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ଫେରାଇ ଆଣି ପାରିବ, ଯାହା ତୁମର ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ଦାନରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଦୟାକରି ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ସ୍ଥିର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପରି ମନେ ହେଉଛି | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କର ଏକ ସମ୍ପର୍କ ରହିପାରେ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି, କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟଭିଚାର ହେତୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିରକ୍ତ ହେବ | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ମନ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଅଫିସରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଗୁଡିକ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ କିଛି ଭଲ ଖବରର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନିଖୋଜ ଜିନିଷ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

kanya

ତୁଳା : ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ବହୁତ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବେ | କିଛି ଛୋଟ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜଣେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଜଣେ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ଅନେକ ରାସ୍ତା ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଅଫିସରେ ଭୂମିକା ଦୃଢ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ |ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ। ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଶାଶୁଘରର ସମ୍ପର୍କର ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ସାମାଜିକ ବୃତ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଡ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବ | ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆପଣ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆୟ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ସେହି ଅନୁସାରେ ବଢିପାରରେ | ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟମ ଫଳ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ ରଖ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *