rasi

13 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ଆଜି ପଡିବ ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପା |

RASIPHALA

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ତୁମର ସମୟ ନଷ୍ଟ କର ନାହିଁ | ଆୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇପାରିବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ପ୍ରକୃତିରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅଛି | କାହା ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ତୁମ ଭିତରେ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଆସିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ତୁମର ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଚିନ୍ତା ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶେଷ ହେବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଶାନ୍ତିରେ ଅନୁଭବ କରିବେ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗୀମାନେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଟଙ୍କା କାରବାର ବେଳେ ଆପଣ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯାହା ଶାରୀରିକ ଥକାପଣର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ତୁମ ମନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ମନ ଏଠାକୁ ବୁଲିବ | ଆପଣ ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଛାତ୍ରମାନେ ଏକ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଶାଶୁ ପକ୍ଷରୁ ସହଯୋଗ ହେବ। ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ଜାରି ରଖିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ସ୍ଥାନରେ ଖାଇବା ପିଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ପଦ୍ଧତିରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ଘରେ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଅଭିଜ୍ଞତା ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଧାରରେ ଲାଇବ୍ରେରିଆନ୍ମାନେ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହଟାଯିବ | ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅନାବଶ୍ୟକ କାରବାରକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ଦେଶବାସୀ ଆଜି ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ସହିତ ତୁମର ମନ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲରେ ଅତିବାହିତ ହେବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | କରିସ୍ମା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରଗତିର ଗତି ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ, ଆପଣ ଏହି ଉପାୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ଦେଖାଯାଇପାରେ | ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ପିଲାମାନେ ଘର ବାହାରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଚାଲିଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକ ଆଜି ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି | କୌଣସି କ୍ରନିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଯୋଜନା ଉପରେ ସଠିକ୍ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବେ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଯେଉଁମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦେଖାଯାଏ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯେ ଏଥିରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଆଚରଣ ବଦଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନର ଉତ୍ଥାନ-ପତନରେ ଆପଣ ଟିକେ ନିରାଶାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *