rasi

15 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି:- ମେଷ ରାଶିର ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ସହିତ ତୁମର ମନ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ସୁନ୍ଦର ହେବ | ଚାକିରି ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ ରାଶି:- ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ ଟେନସନ୍ ହେବ | ଆଜି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ | କେବଳ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପଯୁକ୍ତ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ତୀର୍ଥଯାତ୍ରାର ସମୁଦାୟ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ଏକ ବିଷୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ | ଭାବନାରେ ବୁଡ଼ି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଜଣକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି:- ପାଇଁ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାର ସହିତ ଜଡିତ ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ବିଚଳିତ କରିବ | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଆଚରଣ ହେତୁ ତୁମେ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ହେବ | ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ତୁମକୁ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ସମର୍ଥିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ବସିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ | ବନ୍ଧୁମାନେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ହୃଦୟ କହିପାରିବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଚାପ ପଡ଼ିବ | ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହେବ | ତୁମର ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯିବ | ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବ | ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଛାତ୍ରମାନେ ଏକ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଶାଶୁ ପକ୍ଷରୁ ସହଯୋଗ ହେବ। ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ଜାରି ରଖିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ସ୍ଥାନରେ ଖାଇବା ପିଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି:- ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ପଦ୍ଧତିରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ଘରେ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି:- ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଦୁଖୀ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ବିଚଳିତ କରିପାରେ | ତୁମ କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ବିଳମ୍ବ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଲୁହା ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ଉପାୟ ଖୋଜି ପାରିବେ | ଯେକୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁ to ିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |

ବିଛା ରାଶି:- ବିଛା ରାଶିର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଖୁସିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ |

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜି ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇପାରେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | ଆପଣ ଦେଖିବାକୁ ଯେକୌଣସି ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ହୃଦୟ କହିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବ | ରୋଜଗାର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି:- ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକ ପାରିବାରିକ ପରିସ୍ଥିତି ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ଭାର ବଢାଇବ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ହଠାତ୍ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଜୀବନସାଥୀ ଦେଇଥିବା ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ଥାନର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରକୃତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହା କାହା ପାଇଁ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ବନ୍ଧନକୁ ଦୃଢ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜିର ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ | ଜୀବାନାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *