rasi

୧୬ ଫେବୃୟାରୀ ୨୦୨୧ ମଙ୍ଗଳବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି:- ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ବାଣିଜ୍ୟର ଗତି ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି:- ବୃଷ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜଣେ ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ପୁରୁଣା ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଅ | ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ମିଳିପାରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ଘରୋଇ ଚାକିରି ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶି:- ପାଇଁ ଆଜି ମଧ୍ୟମ ଫଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ପାର୍ଥକ୍ୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଭୁଲ ଜିନିଷଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଜୀବନର ତାରୁ ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବା ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଯେକୌଣସି ବିଷୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଜଣେ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ସମ୍ଭବ ହେଲେ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜିର ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଆୟ ଅର୍ଥ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ତୁମ ପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଧନ ଲାଭର ଶୁଭ ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଯାଏ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ଯିବାକୁ ରାସ୍ତା ରହିବ | ଆଜି ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଏହା ଆଘାତ ଦେଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଯଥାର୍ଥ ମନେହୁଏ | ଘରୋଇ ଆରାମ ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ସାମାଜିକ ସମାବେଶ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅବହେଳା ନକରିବାକୁ ପଡିବ ଅନ୍ୟଥା ଫଳାଫଳ ନକାରାତ୍ମକ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନଙ୍କର ରକ୍ତଚାପ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ରହିଛି, ସେମାନଙ୍କୁ ଆଜି ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି:- ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା ରାଶି:- ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ବହୁତ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବେ | କିଛି ଛୋଟ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜଣେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଜଣେ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି:- ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପାରିବାରିକ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି । ପଢୁଥିବା ଏବଂ ଲେଖୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ଆପଣ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ । ପ୍ରେମ ଚଞ୍ଚଳାତା ହୋଇପାରେ । ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିଯିବାପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ । ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ ଆଜି ଭାବନାରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ । ତୁମର ଯେ କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ ।

dhanu

ମକର ରାଶି:- ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକ ପାରିବାରିକ ପରିସ୍ଥିତି ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ଭାର ବଢାଇବ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ହଠାତ୍ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଜୀବନସାଥୀ ଦେଇଥିବା ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ଥାନର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରକୃତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହା କାହା ପାଇଁ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ବନ୍ଧନକୁ ଦୃଢ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜିର ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ | ଜୀବାନାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *