rasi

17 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2021 ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ବଡ ସଫଳତା ଆଣିଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଖାଇବା ପିଇବାରେ ତୁମର ଅଧିକ ମନ ରହିବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ସେମାନେ ତାହା ଫେରାଇ ଦେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ। ହଠାତ୍ ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ : ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଟିକିଏ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଜଣାଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା କାରବାର ବିଷୟରେ ସ୍ମାର୍ଟ ହୁଅ | ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ l ଣ ନ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ, କାରଣ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବେକାର ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇବେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଭାଗ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସେମାନଙ୍କ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମର ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକରୁ ତୁମେ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ହୃଦୟକୁ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟିପାରିବେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଏକ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ଚିହ୍ନ କୌଣସି ବିଷୟରେ ମନକୁ ଟିକେ ନିରାଶ କରିପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କାହାଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା କର ନାହିଁ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ନିଜେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଘର ପରିବେଶରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ମତାମତ ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ଶୀଘ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ | କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ଶୁଭ ଦିନ | ଯେକୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଶେଷ ଅବଦାନ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଉଚ୍ଚ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ ହେବ | ଘରର ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବହୁତ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସହାୟକ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ, ବକ୍ତବ୍ୟର କଠୋରତା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ବିଘ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ | ଖାଦ୍ୟ ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ପଡିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସକାଳ ଠାରୁ ତୁମର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ପାରିବାରିକ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ମା ସହିତ ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ବିପଦକୁ ନେବାକୁ ସାହସ କରିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ସୁସମାଚାର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦିନ | କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *