rasi

୧୮ ଫେବୃୟାରୀ ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି:- ମେଷର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଏହା କାର୍ଯ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଏକ ଭଲ ଜୀବନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ମନ କିଛି ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି:- ବୃଷ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବ, ଯାହା ପରେ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି |

ମିଥୁନ ରାଶି:- ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଶାସକ ଦଳର ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମ ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ବିଷୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ସେଠାରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଖୁସି ଖବର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଲାଭରେ କର୍କଟ ରୋଗର ଭାଗ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଜୀବନର ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଅ | ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତି ଆଡକୁ ଗତି କରିବ | ତୁମର ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

ସିଂହ :ସିଂହ ରାଶିର ଆଜିର ଲୁକ୍ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସହିତ ଏକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ କିଛି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ପାରିବାରିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ସାମାନ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ବ୍ୟବସାୟର ସ୍ଥିତି ଆଜି ଦେଖାଯାଉଛି | ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ କଥା ହୋଇ ତୁମେ ଖୁସି ହେବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | କୋର୍ଟକୁ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପରି ଦେଖାଯାଏ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆୟ ଉତ୍ସଗୁଡିକ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଘରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରିପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ରୂଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ କରିପାରିବ | କୌଣସି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ |

ଧନୁ :ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରର ନୂତନ ଲୋକମାନେ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଧନରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ପରିବାରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳ ପାଇବେ | ଘର ଏବଂ ଗାଡି କିଣିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି କ୍ଷତି ପାଇଁ ଭରଣା କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଲାଭ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ବିଚାର କରିବ | ହଠାତ୍ ଆୟର ଉତ୍ସ ମିଳିପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆଣିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ହୃଦୟ କହିପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ପରାମର୍ଶଦାୟକ ଯେ ଆପଣ ଭୁଲ୍ ଟଙ୍କା ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଚେଷ୍ଟା କର, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲାଭ ପାଇବ | ହଠାତ୍ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତାଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ସେମାନେ କ୍ଷତି ସହିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରୁ ଏଠାକୁ ବୁଲିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *