rasi

୧୯ ଫେବୃୟାରୀ ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି:- ମଣିଷମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଳ୍ପ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ, କାରଣ ପାଣିପାଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଅନେକ ଉତ୍ସ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ତୁମକୁ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | କିଛି ଟଙ୍କା ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଏକ ବିଷୟ ବିଷୟରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ପ୍ରଥମେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଆଜି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟି ପାରିବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଠିନ ହେବ | ଅଧିକ ଆୟ ବର୍ଦ୍ଧିତ ଖର୍ଚ୍ଚର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କରତାଳି-ଭଜା ଜିନିଷ ବ୍ୟବହାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ ନିରାଶାଜନକ ହେବ | ତୁମର ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ତୁମେ ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ଘରେ ହଠାତ୍ ଜଣେ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ କରିପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଏବଂ ଦୁଃଖରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆଜି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଦିନ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ପାଇଁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମଜାଦାର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରୁଛି, କିନ୍ତୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଅନ୍ୟଥା ଏହା ପରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପଢନ୍ତୁ| ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଅନେକ ଲାଭଜନକ ସୁଯୋଗ ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆସିପାରେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବ | ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ରୋମାନ୍ସ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ର ଜୀବନରେ ଏପରି ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ବସିବା ଠିକ୍ ହେବ ନାହିଁ | କ୍ୟାରିୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପରିବାରରେ କିଛି ଟେନସନ ହେବ, ତେଣୁ ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ଋଣ ଦେବାବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟକର | ବିଶେଷ କରି ଅଫିସରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣ ଦିନ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ, ଯାହା ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ କରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିପାରେ | ପରିବାରରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ଅଧିକ ରହିବ | ଜଣେ ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର କୌଣସି କାମ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ | ସାଙ୍ଗମାନେ କିଛି କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଚିନ୍ତା ଆସିପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସୁଛି | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସଗୁଡ଼ିକ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *