rasi

20 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ଶବୁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଦେବ ହେଲେ ପ୍ରସନ୍ନ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବଢିପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଭଲ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ରୋମାନ୍ସ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମେ ହସି ହସି ଦିନ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରୋଇ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ଲୋକ ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ମାନସିକ ଚାପ ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଦେଶବାସୀ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ବିଷୟରେ ବିରକ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମଜାଦାର ଦିନ ହେବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ଯିବାର ଉପାୟ ଅଛି | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଅଧିକ ପାଇପାରିବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ ନିରାଶାଜନକ ହେବ | ତୁମର ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ତୁମେ ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ଘରେ ହଠାତ୍ ଜଣେ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ କରିପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଏବଂ ଦୁଃଖରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆଜି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଦିନ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ପାଇଁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମଜାଦାର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରୁଛି, କିନ୍ତୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଅନ୍ୟଥା ଏହା ପରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପଢନ୍ତୁ| ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଅନେକ ଲାଭଜନକ ସୁଯୋଗ ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆସିପାରେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବ | ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ରୋମାନ୍ସ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଏକ ନୂତନ ଘର କିମ୍ବା ଯାନ କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ସାମଗ୍ରୀର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଏକ ଭଲ ଜୀବନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ର ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମକୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢି ଚାଲିବେ | ଆପଣ ଘରୋଇ ଉପଯୋଗିତା ପାଇଁ ସପିଂ କରିପାରିବେ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗରୁ ନିବୃତ୍ତ ହେବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ସେୟାର ବଜାର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଚମତ୍କାର ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ହୃଦୟ କହିପାରିବ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମୁଖ୍ୟତ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ରହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ, ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆରାମ ଦେବ | ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଫୁଲିଯିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *