rasi

21 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କର ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଜାଉଛି ଭାଗ୍ୟ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ କୁହାଯାଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଛୋଟ ଭୁଲ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟାଇପାରେ | କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବା ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ହେଉଛି ବୃଷ ରାଶିର ଶୁଭ ଦିନ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ସରକାରୀ ବ୍ୟବସାୟରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ନୂତନ ଯୋଜନାରେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ରାଶିର ତାରାଗୁଡ଼ିକ ଆଜି ଦୃଢ ରହିବ | ହଠାତ୍ ଧନର ଧନ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଲା | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପୂଜା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଜଣେ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ସମ୍ଭବ ହେଲେ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜିର ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଆୟ ଅର୍ଥ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ତୁମ ପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଧନ ଲାଭର ଶୁଭ ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଯାଏ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ଯିବାକୁ ରାସ୍ତା ରହିବ | ଆଜି ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଏହା ଆଘାତ ଦେଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ପାଇଁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମଜାଦାର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରୁଛି, କିନ୍ତୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଅନ୍ୟଥା ଏହା ପରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପଢନ୍ତୁ| ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଅନେକ ଲାଭଜନକ ସୁଯୋଗ ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆସିପାରେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବ | ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ରୋମାନ୍ସ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ର ଜୀବନରେ ଏପରି ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ବସିବା ଠିକ୍ ହେବ ନାହିଁ | କ୍ୟାରିୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପରିବାରରେ କିଛି ଟେନସନ ହେବ, ତେଣୁ ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ଋଣ ଦେବାବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସକାଳ ଠାରୁ ତୁମର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ପାରିବାରିକ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ମା ସହିତ ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ବିପଦକୁ ନେବାକୁ ସାହସ କରିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ସୁସମାଚାର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦିନ | କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *