rasi

୨୩ ଫେବୃୟାରୀ ୨୦୨୧ ମଙ୍ଗଳବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବଢିପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଭଲ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ରୋମାନ୍ସ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମେ ହସି ହସି ଦିନ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରୋଇ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମ କାମରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ, ଆପଣ ସଫଳତାର ଅପେକ୍ଷାରେ ଅଛନ୍ତି | ହଠାତ୍ ତୁମର ହୃଦୟ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଆନନ୍ଦିତ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଠିନ ହେବ | ଅଧିକ ଆୟ ବର୍ଦ୍ଧିତ ଖର୍ଚ୍ଚର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କରତାଳି-ଭଜା ଜିନିଷ ବ୍ୟବହାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ ନିରାଶାଜନକ ହେବ | ତୁମର ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ତୁମେ ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ଘରେ ହଠାତ୍ ଜଣେ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ କରିପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଏବଂ ଦୁଃଖରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆଜି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଦିନ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ପାଇଁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆୟ ଉତ୍ସଗୁଡିକ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଘରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରିପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ରୂଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ କରିପାରିବ | କୌଣସି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ |

ଧନୁ :ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରର ନୂତନ ଲୋକମାନେ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଧନରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ପରିବାରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳ ପାଇବେ | ଘର ଏବଂ ଗାଡି କିଣିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି କ୍ଷତି ପାଇଁ ଭରଣା କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଲାଭ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ବିଚାର କରିବ | ହଠାତ୍ ଆୟର ଉତ୍ସ ମିଳିପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆଣିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ହୃଦୟ କହିପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ପରାମର୍ଶଦାୟକ ଯେ ଆପଣ ଭୁଲ୍ ଟଙ୍କା ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଚେଷ୍ଟା କର, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲାଭ ପାଇବ | ହଠାତ୍ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତାଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ସେମାନେ କ୍ଷତି ସହିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରୁ ଏଠାକୁ ବୁଲିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *