rasi

ଆଜି ୩ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ମଙ୍ଗଳବାର ,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଏକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇପାରିବ | ଗମ୍ଭୀର ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତ ବିଷୟର ସମାଧାନ ପାଇଁ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଜ୍ଞାନକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବ | ଏହି ଦିନ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଶକ୍ତି ରହିବ | ତୁମେ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତିରୁ ଜଣେ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ | ତୁମର ବିରୋଧୀ ଦଳ ପରାସ୍ତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଏହି ରାଶିର ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି କରିପାରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବିଶେଷ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସାହାଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଏହି ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଏକ ଭଲ ସାଥୀ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନକୁ ବହୁତ ଭଲରେ ବିତାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ | ମଧୁରତା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶିର : ଏହି ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହସିବା ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ତୁମର ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବେକାର ଲୋକ ଶୀଘ୍ର ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗ ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଟିକେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଉଦାସ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମ କାମରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶୀଘ୍ର କିଛି କର ନାହିଁ | ଆପଣ ଆତ୍ମା ​​ସହିତ ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆରାମ ଦେବ | ଘର-ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଟିକିଏ ବିରକ୍ତିକର ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତାର ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କଠାରୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଉପହାର ପାଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ଭଲ ଆୟର ଉତ୍ସ ହାସଲ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶି ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ଛୋଟ ଜିନିଷକୁ ଅତି ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ନେଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଉଦାସ ହେବେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକଙ୍କ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଟିକେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଅନୁଭବ କରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରକୁ ସଠିକ୍ ପଥରେ ନେବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଦେଖିବେ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଯଦି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ରୋଜଗାରର ନୂଆ ଉପାୟ ଖୋଜିବାର ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଜି, ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟତା ଉପରେ ସବୁକିଛି ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର | ଆଜି, କାହାର ସ୍ମୃତି ହେତୁ ମନ ଦୁଖୀ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କିମ୍ବା ବିବାଦରେ, ପାଦକ୍ରା ଅଧିକ ଟେନସନକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଜଣେ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସହକର୍ମୀ ବ୍ୟବସାୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି କେହି ଜଣେ ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରଣା ହେତୁ ଆପଣ ଟିକେ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଭାବପ୍ରବଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଆଜି, ଘର ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ରୋଜଗାରର ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ପାଇଛନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ କାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ବାରଣ କରନ୍ତି କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଃଖ ଦେଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ଆପଣ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଦିନ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ଆଣିପାରେ | ଆଜି କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏକ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଏହି ଦିନ ଲିକା ଭାଗ୍ୟରେ କିଛି ବଡ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି ତୁମେ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କୁ ପୂଜା କର | ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଅଧିକ ଭଲ କରିବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକେ ଅସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ମାନସିକ କ୍ରୋଧ ଆସିପାରେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କୌଣସି ଚାପଗ୍ରସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ବାର୍ତ୍ତାଳାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଟକି ରହିଥିବା କିମ୍ବା ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଡ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ: ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଡ଼ ଖବର ଆଣିପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ଆଜି କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଘରୁ ବାହାରିବାବେଳେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପୂଜା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶତ୍ରୁର ହୃଦୟର ଏକ ପତ୍ର ନିଅ | ଆଜି, ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭଲରେ ଶୋଇ ରୁହ ଏବଂ ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ |

ମୀନ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜିର ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଏକ ବଡ ଏବଂ ଭଲ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ବନାଇପାରେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତାମତ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ | ସାଥୀ ସହିତ କିଛି ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଚାର୍ଜରେ ପ୍ରବେଶ ନକରିବା | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *