mandara

ମାସିକ ଧର୍ମ ସମୟରେ ଅଧିକ ରକ୍ତ ପ୍ରବାହିତ ହେଲେ କରନ୍ତୁ ମନ୍ଦାର ଫୁଲର ଏହି ଉପାୟ |

HEALTH

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ।ଋତୁସ୍ରାବ ସମୟରେ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବାକୁ ପଡିଥାଏ। ମାସିକ ଧର୍ମ ରେ ପ୍ରାୟ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ସମୟେ ସମୟେ ଅଧିକ ରକ୍ତ ସ୍ରାବ ହୁଏ। ଯାହା କି ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରେ ଦୁର୍ବଳତା ଲାଗେ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଟାଇଟେଲ ପଢ଼ି ଆପଣ ବୁଝି ସାରିଥିବେ ଯେ ଏହା ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ର୍ ଏହି ଔଷଧୀୟ ଗୁଣ ବିଷୟରେ ଜଣାଇବୁ।ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାସିକ ଅତ୍ୟଧିକ ରକ୍ତ ପ୍ରବାହକୁ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ ।ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେବୁ ଯେ ଯେଉଁମାନେ ଅଧିକ ମାସିକ ଧର୍ମ ସମୟରେ ରକ୍ତସ୍ରାବ କରନ୍ତି ଏବଂ ମହିଳାମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଦୁର୍ବଳତା ଥାଏ କାରଣ ରକ୍ତ ଅଭାବ ଥାଏ,ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏହା କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ଆମେ ବହୁତ ଲୋକଙ୍କୁ ପଚାରିଲୁ, ଯେଉଁମାନେ ବୟସ୍କ ଲୋକ ଥିଲେ, ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ପଚାରିଲୁ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଆୟୁର୍ବେଦିକ ଉପାୟ କରନ୍ତି। ଡାକ୍ତରମାନେ ମଧ୍ୟ ଅପରେସନ୍ ପାଇଁ ସୁପାରିଶ କରନ୍ତି। ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏହି ରେସିପିକୁ ଥରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ।

mandara
ତେଣୁ ସେହି ରେସିପି ହେଉଛି ମନ୍ଦାର ଫୁଲ, ଏହାକୁ ରକ୍ତ ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ, ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଏହି ଫୁଲ ଏକ ଭଲ ଚିକିତ୍ସା, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇଥାଏ, ଆପଣ ଏକ ସମୟରେ ତିନୋଟି ଫୁଲ ଖାଇପାରିବେ, ଯାହାଫଳରେ ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର ରେ ବହୁତ ଫରକ ଦେଖି ପାରିବେ।ଆପଣ ଏଭଳି ଲଗାତାର 3 ଦିନଖାନ୍ତୁ। ଏଥିରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବେ।ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଭିନ୍ନତା ଅନୁଭବ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ସୁପାରିଶ କରନ୍ତୁ। ଏହି ରେସିପି ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଫୁଲ ସହଜରେ ପାଇ ପାରିବେ।

mandaraaa

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ଖବର,ଭାଇରଲ ନ୍ୟୁଜ, ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *