rasi

03 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ |

RASIPHALA

ମେଷ: ମଙ୍ଗଳବାର ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଆୟ ପ୍ରାୟ ସମାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଅବନତି ହେତୁ ମନ ଟିକିଏ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନେ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ କରିପାରେ | ନୂତନ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆଶା କରାଯାଏ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚିହ୍ନର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ବିଶେଷ ହେବ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଉତ୍ଥାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ଆପଣ କିଛି କାମ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇପାରିବେ ଏବଂ କିଛି ପୁରସ୍କାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ନିକଟତରତା ଆଣିବ ଏବଂ ଜୀବନ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ହେଉଛି ଦୃଢତାର ସମଷ୍ଟି |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁ ଉପରେ ବିଜୟ ପାଇବେ | ଏବଂ ଆଜି ଯଦି ତୁମେ ଚାହଁ, ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବେ ନାହିଁ | ଏହି ଦିନ ଘର ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜିକାଲି ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଟିକିଏ କମ୍ ଭଲ | କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା କିମ୍ବା ଅନ୍ୟତ୍ର ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବନ୍ତୁ |

mithun

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅନ୍ୟ କିଛି ବ୍ୟତୀତ ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରେ ଏହା ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଆଜି ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତିର ଖବର ଆଣିପାରେ, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆଜି, ତୁମର ଶିଶୁ ସୁଖ ହାସଲ କରିବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ: ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କ୍ଲାନ୍ତ ଏବଂ ମାନସିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ତୁମର ଅପ୍ରାକୃତିକ କିମ୍ବା ହଠାତ୍ ଭ୍ରମଣ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇପାରିବ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | ତୁମର କୌଣସି କାମକୁ ସଚ୍ଚୋଟତାର ସହିତ କର | ଆଜି କରାଯାଇଥିବା କୌଣସି ଭୁଲ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ପାଇଁ ବୁଶ୍ୱରଙ୍କ ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଟଙ୍କା ରଖିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଘର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ହେଉଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ସମୟ ନିଅ ଏବଂ ଆଜି ତୁମ ପରିବାର ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳାର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆଣିପାରେ | ଆଜି, ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସଫଳତାର ସହ ନେବାରେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କିଛି ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଆଇଟମ୍ କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କର କିମ୍ବା ପରିବାରର କାହାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ।

ବିଛା : ବିଛା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଏହା ପୁରୁଣା ଟଙ୍କା ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏକ ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ହେବାର ଆଶା ଅଛି | ଆଜି କିଛି ବଡ ସଫଳତା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି | ଆଜି କୌଣସି ଶତ୍ରୁଙ୍କଠାରୁ ବିପଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ଆଜି ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀଙ୍କୁ ଭେଟିବା କିମ୍ବା କଥା ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଶୀତଳ ଜ୍ୱର ଭଳି ଛୋଟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଖବର ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ପୁରୁଣା ଏବଂ ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ମୁକ୍ତ ହୋଇପାରିବ | କିନ୍ତୁ ଆଜି, ତୁମ ଭିତରେ ଭିତରେ ଖାଇବା କୌଣସି ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବ | ଯାହାଫଳରେ ଆପଣ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ କିଛି ପରିମାଣରେ ସମାଧାନ କରିପାରିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ କିଛି ବାଧା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଭଲ ଚିନ୍ତା କର ଏବଂ ସମ୍ଭବ ହେଲେ କୌଣସି ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅ | ଆଜି ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି, ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଖବର ମିଳିପାରିବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଶନିବାର ଦିନ, ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ବୃତ୍ତି ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଚ୍ଚୋଟତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ପିଲାମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆଜି କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମର କଥାବାର୍ତ୍ତା ନିଜ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଖରାପ ହେବ | ଶନିଦେବ ଆଜି ତାଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଅତୀତର ଭୁଲ ଯୋଗୁଁ ସେ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ଶତ୍ରୁମାନେ କାହାଠାରୁ ଅଜ୍ଞାତ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପଡୋଶୀ କିମ୍ବା ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହେବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତଥାପି ଏହି ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ଶୀଘ୍ର ଦୂର ହୋଇଯିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *