charitra

ଚରିତ୍ରହିନା ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିବେ କିପରି ।

FACT

ଉପରୁ ଅତି ଭଦ୍ର,ନମ୍ର,ଚରିତ୍ର ବାନ ଦେଖାଯାଉ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏମାନଙ୍କ ମନରେ ବେଶ୍ୟା ପ୍ରବୃତ୍ତି ଲୁଚି ରହିଥାଏ।ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ବେଶ୍ୟା ପ୍ରବୃତ୍ତିର ମହିକାମାନଙ୍କୁ ଚିନ୍ହିବେ କିପରି ? ସାଧାରଣତଃ ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ଯେଉଁ ମହିଳାମାନେ ଗୋଟେ ପୁରୁଷ ଦ୍ୱାରା ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇପାରି ନଥାନ୍ତି ମିଛ କଥା ଗୁଡିକ ଅଭିନୟ କରି ଏପରି ଭବାରେ କୁହନ୍ତି ଯେକୌଣସି ଲୋକ ତାକୁ ସହଜରେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ଯାଇଥାଏ।ଏ ପ୍ରକୃତିର ମହିଳା ମାନେ ଛୋଟ କିମ୍ବା ବଡ଼ ଧରଣର ଚୋରି ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ।ଏହି ଛଦ୍ମବେଶି ମହିଳା ମାନେ କେବେ ଗୋଟିଏ ମହିଳାଙ୍କ ପାଖରେ ଖୁସି ହୋଇ ରହି ପାରି ନଥାଏ।ଏହାର କାରଣ ଏହି ମହିଳା ମାନେ ପ୍ରତ୍ୟକ ଦିନ ୫-୭ ଥର ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।

girllll

ଆଉ ପ୍ରତ୍ୟକ ଦିନ ଏତେଥର ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବା ଗୋଟେ ପୁରୁଷ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ଵବ ହୋଇନଥାଏ।ସେଥିପାଇଁ ଏମାନେ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ନିଜର ଶରୀର ସୁଖ ପାଇଥାନ୍ତି।ଏ ମହିଳାମାନେ ଲଜ୍ଜା ହିନ ହୋଇଥାନ୍ତି ଓ ଏମାନଙ୍କୁ ଲାଜ ଲାଗିନଥାଏ।ଏମାନେ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ଆଗରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉଲଗ୍ନ ରହି ଶାରୀରିକ ସମ୍ଵନ୍ଧ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।ମୁଖମୈଥୁନ ଓ ବିଭିନ୍ନ କୌଶଳ ରେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରିବାର କଳା ଏମନଙ୍କୁ ଜଣା ହୋଇଥାଏ।

ଏମାନେ ବହୁତ କମ ସମୟରେ ଉତ୍ତେଜିତ ହୁଅନ୍ତି ଓ କମ ସମୟରେ ଚରମ ତୃପ୍ତିରେ ପହଁଞ୍ଚିଥାନ୍ତି।ଆଉ ଚରମ ତୃପ୍ତି ପାଇ ସାରି ମଧ୍ୟ ପୁଣି ସେ ପୁରୁଷକୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରାଇ ଶାରୀରିକ ସ-ମ୍ଵନ୍ଧ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି।ଏମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀର ଉପସ୍ଥିତରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଶରୀରର ବିଭିନ୍ନ ଉତ୍ତେଜିତ ଅଙ୍ଗକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରେଇ ନିଜ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି।ସ୍ୱାମୀ ପାଖରେ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କୌଣସି ସୁରାଗ ପାଇ ପାରେ ନାହିଁ।ଏମନେ ଯଦି କୌଣସି ଖରାପ କାମ କରିବା ସମୟରେ ଧରା ପଡିଯାନ୍ତିତ ଏମାନେ ନିଜ ବାପା ମା ରାଣ ଖାଇ କାନ୍ଦି ବିଷ ଖାଇ ଦେବାର ଧମକ ଦେଇ ହାତ କାଟି ଅଗ୍ନିପରୀକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସନ୍ତି।

girll

ଏମାନେ ଛଳନା ମୟୀ ହୋଇଥାନ୍ତି ଓ ନିଜ ସ୍ୱାମି ଆଖିରେ ଧୂଳି ଦେଇ ସବୁ କାମ କରନ୍ତି।ଏମାନଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କାଟି ଦେବେତ ଏମାନଙ୍କ ପାଟିରୁ ସତ କଥା ବାହାରିବ ନାହିଁ।ଏ ସବୁ ଅଭିନୟ ଦେଖି ଯେତେ ଚାଲାଖ ସ୍ୱାମୀ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ସ୍ତ୍ରୀ କଥାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିଯାଏ।ଆଉ ସେ ନିଜ ଆଖିକି ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରେ ନାହିଁ କୁହେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଯାହା କହୁଛି ଠିକ କହୁଛି ଓ ମୁଁ ଯାହା ଦେଖିଥିଲି ବୋଧେ ଭୁଲ ଦେଖୁଥିଲି।ଏ ମହିଳାମାନେ ଉପରୁ ଭଦ୍ର ନମ୍ର ଓ ଚରିତ୍ର ବାନ ଜଣା ପଡୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଭିତରେ ଏମାନଙ୍କର ଅନେକ ଖରାପ ଗୁଣ ଲୁଚି ରହିଥାଏ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *