rasi

୦୬ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧ ଶନିବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି:-ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ନବାଗତମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମର ପୃଥକ ପରିଚୟ ସମାଜରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ବିଚାର କରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାନେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରେ ଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

ବୃଷ ରାଶି:- ବୃଷ ରାଶିର ଜୀବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ କୌଣସି ବିଷୟରେ ବିତର୍କ ହୋଇପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ସମାଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି:- ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ସମସ୍ତ ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ଚାକିରି ଅଫର ପାଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି:- କର୍କଟ ରାଶିର ମୂଳବାସୀ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ହଠାତ୍ ଲାଭ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ସ୍ୱଭାବକୁ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଜିନିଷ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ |

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନର ଦିନ ହେବ | ହଠାତ୍ ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପଡିପାରେ, ତେଣୁ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନିଅ | ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ହେବ, ତେଣୁ ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ରୋକିବାକୁ ପଡିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରର ନୂତନ ଲୋକମାନେ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି:- କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡିକର ଲାଭ ହାସଲ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଅଧିକ ପାଇବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ | ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ହାତରେ କୌଣସି ବିପଦକୁ ଏଡ଼ାଇବେ | ଆମେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବୁ | ବେସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ପାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ଏକ ବ୍ୟବସାୟିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ବିଛା ରାଶି:- ବିଛା ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବିପଦ ନେବାକୁ ସାହସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ କିନ୍ତୁ କ୍ୟାଟରିଂରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ | ପିଲାମାନେ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ |

ଧନୁ ରାଶି:- ଧନୁ ର ଜୀବନରେ ଏପରି ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ବସିବା ଠିକ୍ ହେବ ନାହିଁ | କ୍ୟାରିୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପରିବାରରେ କିଛି ଟେନସନ ହେବ, ତେଣୁ ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ଋଣ ଦେବାବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି:- ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ଶୀଘ୍ର ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିପାରିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଆରାମଦାୟକ ହେବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ତୁମର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଉନ୍ନତ କରିପାରିବ | ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ବିଜୟୀ ହେବେ | ତୁମର ପ୍ରିୟ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ |

ମୀନ ରାଶି:- ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅର୍ଥନୈତିକ କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବିଚଳିତ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ନେଇ ଆପଣ ଅଧିକ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତି | ହଠାତ୍ ଏକ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *