laptop

ଆସିଲା ବଡ଼ ଖୁସି ଖବର ଜିଓ ଶସ୍ତାରେ ଆଣିଲା ଲ୍ୟାପଟପ, ଦାମ ଜାଣିଲେ ଖୁସି ହୋଇଯିବେ |

NEWS

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ,ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ସ୍ୱାଗତ। ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ଜିଓ ନିଜ ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିଛି ଏକ ଦମଦାର ଜିନିଷ। ଖୁବଶୀଘ୍ର ଜିଓ ଶସ୍ତା ରେ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ଲ୍ୟାପଟପ।ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ସମ୍ବାଦ ଅନୁଯାୟୀ, ଶସ୍ତା ଲାପଟପ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରାୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏହା ‘ଜିଓ ବୁକ୍’ ନାମରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇପାରିବ। ଶସ୍ତା ଜିଓ ଲାପଟପ୍ ର ଖବର 3 ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆସିଥିଲା ​​ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଥରେ ଜିଓର ଶସ୍ତା। ଲାପଟପ୍ ପୁଣିଥରେ ହେଡଲାଇନ୍ ରେ ଆସିଛି। ଜିଓ ଏହି ଶସ୍ତା ଲ୍ୟାପଟପ ଭାରତୀୟ ଛାତ୍ର ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବନାଉଛି।

ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଶୀଘ୍ର ଏକ ଲାପଟପ୍ ଲଞ୍ଚ କରିପାରିବ। ଏହି ଲାପଟପ୍ ଲଞ୍ଚ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି ସରିଛି। ଏହି ଲାପଟପ୍ ମେ ମାସରେ ବଜାରରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇପାରିବ। ଏହା ଜିଓର ଦୁନିଆରେ ନୂଆ ଧମାକା ହେବ। ଶସ୍ତା 4G ଫୋନ୍ କାଢି ଜିଓ ସଭିଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲା। ଜିଓର ପ୍ରୋଟୋଟାଇପ୍ ଲାପଟପ୍ କ୍ୱାଲକମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 665 ପ୍ରୋସେସର୍ ଉପରେ କାମ କରୁଛି ଯାହା 2019 ରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି । ‘ଜିଓ ବୁକ୍’ ନାମରେ ତାର ପ୍ରଥମ ଲାପଟପ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛି।

କମ୍ପାନୀ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସେଲୁଲାର୍ କନେକ୍ଟିଭିଟି ସହିତ ଏହି ଲାପଟପ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବ। ଜିଓ ବୁକ୍ ଲାପଟପ୍ OS ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଉପରେ ଆଧାରିତ ହେବ। ଏହା ‘ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଓଏସ୍’ ନାମରେ ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ ହୋଇପାରିବ, କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ। ଅନେକ ମାର୍କେଟ ଏକ୍ସପର୍ଟ ଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଜିଓ ବୁକ୍ ଲ୍ୟାପଟପ ର ମୂଲ୍ୟ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ଏହା ସାଧାରଣ ମିଡିଲ କ୍ଲାସ ବର୍ଗର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଉପଯୋଗୀ ହୋଇପାରେ।

llll

ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜିଓ ର ଏହି ଲ୍ୟାପଟପ କିପରି ଲାଗିଲା ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାଇବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଶା କରୁଅଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ତେବେ ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।ଏଭଳି ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ।ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *