5ti

ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ ଆସେ ନାହିଁ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଏହି ୫ଟି ଭୂଲ କାମ |

FACT

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ,ପୁଅ ମାନଙ୍କ ଏମିତି ଅନେକ ଖରାପ ସ୍ଵଭାଵ ଯାହାକୁ ଝିଅ ମାନେ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଆଜିର ଆର୍ଟିକିଲ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ବିଷୟରେ ଜଣାଇବୁ। ଝିଅମାନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିରେ, ନିଶା ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱହୀନ ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି , ତେଣୁ ଝିଅ ମାନେ ଜାଣିବା ମାତ୍ରେ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ଆଖପାଖରେ କେହି ମଦ୍ୟପାନ କରନ୍ତି ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ଘୃଣା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି , ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ପ୍ରେମ କରନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ନିଶା ନେବା କଥା କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପକ୍ଷେ ହାନିକାରକ ତେଣୁ ଆପଣ ଏଥିରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତୁ।

girll

ଜଣେ ମଦ୍ୟପ ବ୍ୟକ୍ତି ଚେତନା ହରାଇଥାଏ ଏବଂ ଅନେକ ଭୁଲ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ ଏବଂ କୌଣସି ଝିଅ ଏସବୁକୁ ସହ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ, ତେଣୁ ସେମାନେ ଏହିପରି ପୁଅମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଆନ୍ତି। ଅନେକ ପୁଅଙ୍କର ଏପରି ଅଭ୍ୟାସ ଅଛି ଯେ ସେମାନେ ଚାରିଆଡ଼େ ଦେଖନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଅପମାନଜନକ ଶବ୍ଦ ମଧ୍ୟ କୁହନ୍ତି ନାହିଁ। ଝିଅମାନେ ଏହି ପୁଅମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଅନେକ ଲୋକ କିଛି ନ କହି ଅପମାନଜନକ ଶବ୍ଦ କୁହନ୍ତି, କିମ୍ବା କେବଳ କୁହନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ଶବ୍ଦ ଅପମାନଜନକ ଭାଷା ବିନା ପୂରଣ ହୁଏ ନାହିଁ। ଏପରି ଲୋକମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଝିଅମାନେ କିଛି କହିପାରନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଘୃଣା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି।

ଝିଅମାନେ ପୁଅମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି କିମ୍ବା ନିଜକୁ କ୍ରୋଧି ଦେଖାନ୍ତି କାରଣ ଅଧିକାଂଶ ଝିଅ ହିଂସାକୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି ନାହିଁ ତେଣୁ ସେମାନେ ଏପରି ପୁଅଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଝିଅ ମାନେ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ମାନଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଝିଅ ସହିତ କଥା ହେବା ଥଟ୍ଟା ମଜା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଯେଉଁ ପୁଅ ମାନେ ପରିଷ୍କାର ପରିଚ୍ଛନ୍ନତା ପ୍ରତି ଆଦୌ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ, ଝିଅମାନେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଥଟ୍ଟା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି କାରଣ ଅଧିକାଂଶ ଝିଅମାନେ ସ୍ୱଚ୍ଛତାର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ପୁଅମାନଙ୍କର ମଇଳା ପୋଷାକ, ହଳଦିଆ ଦାନ୍ତ ଇତ୍ୟାଦି ଦେଖନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେମାନେ ଦୂରେଇ ଯିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି। ଯେଉଁ ପୁଅମାନଙ୍କର କୋଠରୀ ସବୁବେଳେ ଅପରିଷ୍କାର, ଝିଅମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଯିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ।

girl1

ଯେତେବେଳେ ବି ସମ୍ପର୍କକୁ ଜଣେ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ଆସନ୍ତି , ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ପାରସ୍ପରିକ ବୁଝାମଣା ଥାଏ। ତଥାପି, ଉଭୟ ଅଂଶୀଦାର ପରସ୍ପର ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର କିଛି ଗୁପ୍ତ କଥା ସେୟାର୍ କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ପୁଅ ଯଦି ଏହି ସିକ୍ରେଟ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ କହିଦିଏ ତେବେ ଏହି ଗୁଣ ମଧ୍ୟ ଝିଅଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସେ ନାହିଁ।ଏଭଳି ପୁଅଙ୍କ ଜୀବନରୁ ଝିଅମାନେ ଦୁରେଇ ଯାଆନ୍ତି। ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଶା କରୁଅଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ତେବେ ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।ଏଭଳି ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ।ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *