ss

ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଏହି ୭ଟି ଗୁଣ ତାଙ୍କୁ ବନାଇଥାଏ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଲକ୍ଷଣ |

FACT

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମ ଗ୍ରନ୍ଥରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେବୀ ମାନ୍ୟତା ଦିଆଯାଇଛି। ଆଦି ଶକ୍ତିର ରୂପ ଘରକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚଳାଇବାରେ ଯଥେଷ୍ଟ ସହଯୋଗ କରିଥାଏ ।ଏଭଳି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ମହିଳାଙ୍କ ଗୁଣ ସମୁଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ର ରେ କୁହାଯାଇଛି । ସମୁଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଏଭଳି ନାରୀ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ୭ଟି ଦିବ୍ୟ ଗୁଣ ଥାଏ। ଏଭଳି ନାରୀ ସ୍ୱୟଂ ମାଆ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ ଅବତାର ହୋଇଥାନ୍ତି।

girll

ଯଦି କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କର ପାଦର ତଳେ ତ୍ରିକୋଣ ଚିହ୍ନ ଥାଏ, ତେବେ ଏପରି ମହିଳା ବୁଦ୍ଧିମାନ ଅଟନ୍ତି।ତ୍ରିଭୁଜ ଭଳି ପାଦ ର ରେଖା ହୋଇଥାଏ ଏଭଳି ନାରୀ ଘରକୁ ଆସିବା ଦ୍ୱାରା ଘରକୁ ଧନର ଆଗମନ ହୋଇଥାଏ। ଏଭଳି ମହିଳା ସୌଭାଗ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିବାରେ ପରିବାର କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି।ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ପାଦ ତଳୁ ସମତଳ, ତେବେ ଏପରି ମହିଳା ସର୍ବଦା ସୁଖ ପାଆନ୍ତି।

ଯଦି କୌଣସି ଝିଅର ନାଭି ଚାରିପାଖରେ ଏକ କଳାଯାଇ ଥାଏ, ତେବେ ଏପରି ମହିଳା ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ବହୁତ ସୁଖ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି। ଏଭଳି ଝିଅ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। ବିବାହ ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିଥାଏ। ଯେଉଁ କନ୍ୟାର ଆଙ୍ଗୁଠି ଛୋଟ ଛୋଟ ଏବଂ ସିଧା ହୋଇଥାଏ ସେଭଳି ନାରୀ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏଭଳି ଝିଅ ଯେଉଁ ଘରକୁ ବିବାହ ହୋଇ ଯାଆନ୍ତି ସେହି ଘରେ ଧନର ବର୍ଷା ହୋଇଥାଏ। ଯଦି ଝିଅର ଆଙ୍ଗୁଠି ବହୁତ ଲମ୍ବା ଅଟେ। ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଥର ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ।

girllll
ହରିଣ ପରି ଆଖି ରହିବା ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭଫଳ ଆଣିଥାଏ। ଏପରି ଝିଅ ବିବାହ ପରେ ବହୁତ ଖୁସି ରେ ରୁହନ୍ତି। ହରିଣୀ ଭଳି ତୀକ୍ଷ୍ଣ ସୁନ୍ଦର ଆଖି ଥିବା କନ୍ୟା ପରିବାର ରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ଆଣିଥାନ୍ତି। ଯଦି କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କର କପାଳ ମଝିରେ କଳାଯାଇ ଥାଏ, ତେବେ ସେ ବହୁତ ସମୃଦ୍ଧ ଏବଂ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିବାହ କରନ୍ତି । ଯଦି କୌଣସି ଝିଅର ପାଦ ନରମ ଏବଂ ଗୋଲାପୀ, ତା’ର ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି ରଖନ୍ତି । ଏପରି ଝିଅର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଚମତ୍କାର ହୋଇଥାଏ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଶା କରୁଅଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ତେବେ ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।ଏଭଳି ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ।ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *