telgu

ଏହି ତେଲେଗୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ କ୍ରିକେଟର ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରାହ |

FACT

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ।ବନ୍ଧୁଗଣ, 27 ବର୍ଷୀୟ ଅହମ୍ମଦାବାଦ କ୍ରିକେଟର ତଥା ଭାରତୀୟ ଦଳର ବୋଲିଂ ଆକ୍ରମଣର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ ଜସପ୍ରିତ ବୁମ୍ରା ବିସିସିଆଇ କୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ 4 ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜର ଚତୁର୍ଥ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଛୁଟି ନେଇଛନ୍ତି।

ବୁମରାଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ ନେବା ପରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ କ୍ରିକେଟରୁ ବିଶ୍ରାମ ନେଇଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ଏହି ଖବର ମଧ୍ୟ ଆସିଛି ଯେ ସେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁପମା ପରମେଶ୍ୱରନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ସମାନ ଅନୁପମା ପରମେଶ୍ୱରନ୍ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହାଙ୍କ ସହ ବୁମରାଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ଆସୁଛି।

anupama

ବାସ୍ତବରେ ଅନୁପମା ପରମେଶ୍ୱରନ୍ ଯାହାଙ୍କ ସହ ବୁମରା ବିବାହ କରିବେ ଖବର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ତଥା ଦକ୍ଷ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ସେ ପ୍ରାୟତ ତେଲୁଗୁ ଏବଂ ମାଲାୟାଲମ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି।ମାଲାୟାଲମରେ ତାଙ୍କର ଡେବ୍ୟୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ପ୍ରେମମ୍” ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଭଲଭାବେ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା।

2015 ରେ ଅନୁପମାଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​। ଏହା ପରେ ସେ 2017 ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସାଥୀମନ୍ ଭବଥୀ ଏବଂ ଭନ୍ନାଡି ଓକେଟେ ଜିନ୍ଦେଗିରେ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବା ବ୍ୟତୀତ ଅନୁପମା ଏକ ମାଲାୟାଲମ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜେମ୍ସ ଏବଂ ଏଲିସରେ ଏକ ଛୋଟ କାମୋ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସେ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର A..a ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନିତିନ ଏବଂ ସାମନ୍ତ ରଥ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାରେ ସହଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଏହା ପରେ ସେ ତାମିଲ ସିନେମା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “କୋଡି” ସମେତ ମାଲାୟାଲମରେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଅନୁପମାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ 7 ଥର ମନୋନୀତ କରାଯାଇଛି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଦୁଇଥର ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି। ପ୍ରେମମା ଏବଂ ଆଆ ପାଇଁ ଅନୁପମା ଏହି ପୁରସ୍କାର ଜିତିଥିଲେ।

sds

ଅନୁପମା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀ ମାଧ୍ୟମରେ ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କୁ ରାଜକୋଟ ଯାତ୍ରା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ଶୁଭ ଛୁଟିଦିନ। ଅନୁପମାଙ୍କ କାହାଣୀ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟ ପରେ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବୁମରାଙ୍କ ସହ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ କଳ୍ପନା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଜସପ୍ରୀତ ବୁମରା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଭାରତୀୟ ଦଳ ପାଇଁ କ୍ରମାଗତ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳୁଥିଲେ। ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଚତୁର୍ଥ ଟେଷ୍ଟରେ ପେଟର ଚାପ ଯୋଗୁଁ ବାଦ୍ ପଡ଼ିବା ପୂର୍ବରୁ କ୍ରମାଗତ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳୁଥିଲେ। ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ 4 ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜର ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଦଳ ପରିଚାଳନା ବୁମ୍ରାଙ୍କୁ କାମ ଭାର ପରିଚାଳନା କରିବା ପାଇଁ ବିଶ୍ରାମ ଦେଇଥିଲା। ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଶା କରୁଅଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ତେବେ ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।ଏଭଳି ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ।ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *