rasi

୧୩ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧ ଶନିବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି:- ମେଷଲୋକଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟର ଚାପ ଅଧିକ ରହିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ, ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ବନ୍ଧୁମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଟେଲିକମ୍ ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ରୋଜଗାର ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅତ୍ୟଧିକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ସହିତ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଆୟ ଏବଂ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚର ବଜେଟ୍ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ସାମ୍ନା ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି:- ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜି କର୍କଟ ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବେକାର ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇବେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଭାଗ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ |

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜିର ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଏ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଘରେ ସକାରାତ୍ମକ ପରିବେଶ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଉନ୍ନତ କରିପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ବିତାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବା କଷ୍ଟକର |

କନ୍ୟା ରାଶି:- ରାଶିର ଦେଶବାସୀ କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ଦେଖାଯିବେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ | ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ସହିତ ଜଡିତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନର ଦିନ ହେବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଘାସ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ତୁମ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ତୁମକୁ ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟୟବହୁଳତାକୁ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ପଡିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂଆ ଉପହାର ଆଣିଛି | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ପାରନ୍ତି | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ ଦିନ ହେବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | ତୁମ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥାରେ ଆସି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଶାଶୁମାନେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାର ଭୟ ଅଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି:- ଆଜି, ମକର ରାଶିବାସୀଙ୍କୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଥିବା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ଯେଉଁ କାମକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ, ଏହା ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଲାଗୁଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ଦ୍ୱାରା ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ମାତା ଦେବୀ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ |

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଶକ୍ତି ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ଧୀରେ ଧୀରେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ଯିବାର ଉପାୟ ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ସାମାଜିକ ପରିସର ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରାଯିବ, ଯାହା ପରେ ଉପକୃତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *