rasi

୧୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧ ସୋମବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ବାହ୍ୟ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବାହାରେ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହେବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖୁସି ଏବଂ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ | ସରକାର କ୍ଷମତାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଜଣେ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଶିଶୁ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ କିଛି ଆରାମ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟସ୍ତତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଖରାପ ମନୋଭାବ ଥାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ହତାଶ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ହୃଦୟକୁ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଭ୍ରମଣ ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘରେ ଯେକୌଣସି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ବାହ୍ୟରେଖା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ସଫଳତା ପାଇବେ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ ହେବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ର ଅଧିବାସୀମାନେ ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ବିରୋଧୀମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ। ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ପକ୍କା ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆଜି ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭାଗ୍ୟବାନ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି :ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମେ କରିଥିବା ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଘର କାମ ପାଇଁ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ | ଯାନର ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ କିଛି କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବ | ଘରୋଇ ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଉତ୍ପନ୍ନ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଶୁଭ ଦିନ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ମାନସିକ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିତାଇବ | ଚିତ୍ତବିନୋଦନ ଟିକେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଶାଶୁ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଦେଶକୁ ଆଗେଇ ନେଉଥିବା ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟି ପାରିବ | ହଠାତ୍ ଧନର ଧନ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଲା | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅପାରଗତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | କୌଣସି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଭାଗ୍ୟ ସହିତ, ତୁମର କାମ ଚାଲିବ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି | ତୁମ ଭିତରେ ସକାରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ଥଗିତ ପରିମାଣ ଫେରସ୍ତ କରିବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ସଫଳତା ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *