dhoka

ନିଜ ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ଧୋକା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ପୁଅ, ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ କରନ୍ତି ପ୍ରେମ |

RASIPHALA

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ,ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ଗୋଟିଏ ଦମ୍ପତି ଙ୍କର ଯୋଡି ସେତେବେଳେ ମଜବୁତ ହୋଇଥାଏ ଯେବେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଅଧିକ ଭଲପାଇବା ବା ପ୍ରେମ ଥାଏ। ଝଗଡ଼ା ତ ସମସ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥାଏ । ଭାଇ-ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟରେ, ବନ୍ଧୁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏବଂ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ । କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମିକା ଏବଂ ପତି ଓ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟରେ ହେଉଥିବା ଝଗଡ଼ା ସବୁଠାରୁ ନିଆରା। କୁହାଯାଏ କି ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ହେଲେ ତାହା ଖରାପ ଆଡ଼କୁ ନୁହେଁ ବରଂ ସମ୍ପର୍କକୁ ଆହୁରି ନିବିଡ଼ କରିଦେଇଥାଏ। ତେବେ ଏଭଳି କିଛି ରାଶି ରହିଛି ଯେଉଁ ରାଶିର ପୁରୁଷମାନେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି। ଏମାନେ କେବେ କି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀକୁ ଧୋକା ଦେଇପାରିବେ ନାହିଁ। ତେବେ ଆଜି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହିଭଳି କିଛି ରାଶି ସମ୍ପର୍କରେ ।

ତୁଳାରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ପୁଅମାନେ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ଲାଗି ନାନା ଉପାୟ କରନ୍ତି। ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଉପହାର ଦେବାକୁ ବି ଏମାନେ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି। ଜୀବନର ଯେ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବି ଏମାନେ ଜୀବନସାଥୀର ସାଥ ଦେବାକୁ ପଛାନ୍ତି ନାହିଁ । ସବୁବେଳେ ଜୀବନସାଥୀ ସାଙ୍ଗରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।

ଵୃଷରାଶି : ଏହି ରାଶିର ପୁଅମାନେ ଟିକେ ରାଗି ସ୍ବଭାବର। କିନ୍ତୁ ଏମାନେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି। ରାଗିଥିବା ସମୟରେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କର ଭଲ ପାଇବା ଏତେ ମଜବୁତ ଯେ ପରସ୍ପରକୁ ଧୋକା ଦେବା କଥା ସ୍ବପ୍ନରେ ବି କେବେ ଭାବି ପାରିବେ ନାହିଁ।

brusa

କର୍କଟ ରାଶି :  ଏହି ରାଶିର ପୁଅମାନେ ସ୍ଵଭାଵରେ ଟିକେ ଅଧିକ ରାଗି କିନ୍ତୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀର ଅନେକ ଯତ୍ନ ନେଇଥାନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ପୁରୁଷ କେବେ ହେଲେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀକୁ ଧୋକା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ।

ସିଂହ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ପୁଅମାନଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଟିକେ ଭିନ୍ନ। ଝିଅମାନେ ଏମାନଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ପ୍ରକୃତ ଜୀବନସାଥୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ପୁରୁଷ ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଆଡ଼ ଆଖିରେ ବି ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:  ଏହି ରାଶିର ପୁଅମାନେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ପ୍ରତି ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସି ହୋଇଥାନ୍ତି। ଦୁନିଆର ସବୁ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ସମସ୍ତ ଖୁସି ଦେବା ପାଇଁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି । ଏମାନେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀର ସମସ୍ତ ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରା କରିବାରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତି।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଶା କରୁଅଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ତେବେ ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।ଏଭଳି ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ।ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *