sm

ଜେବେ ଡ୍ୟାନ୍ସ ବାହାନାରେ ବରୁଣ ଧୱାନ କଲେ କିଆର ଆଡଭାନି ସହ ଖରାପ କାମ । ଦେଖନ୍ତୁ…

NEWS

ହାଲୋ ହାଏ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଟପିକ ସହିତ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ଏହି ଟପିକ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଫିଲ୍ମ କାଲଙ୍କରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ଏବଂ ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଧାୱନ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଛନ୍ତି କାଲଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀ ଗୀତରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ନାଚିଲେ, ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ଏହା ବ୍ୟତୀତ ନିକଟରେ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ବରୁଣ ଧାୱନଙ୍କ ସହ ନୃତ୍ୟ ଅଭ୍ୟାସ ସହ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

barun

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ବରୁଣ ଧାୱନ ଏବଂ କିଆରା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଭାବରେ ନୃତ୍ୟ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ହଠାତ୍ ଏକ ପଦକ୍ଷେପରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ନାକ ଆଘାତ ପାଇଲା କିଆରା ଆଡଭାନୀ ଏବଂ ବରୁଣ ଧାୱନଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଉଭୟଙ୍କ ରସାୟନ ବିଜ୍ଞାନ ଦେଖିବା ଯୋଗ୍ୟ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ସହିତ ଉଭୟଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଗୋଟିଏ ପଦକ୍ଷେପରେ ବରୁନ ଧାୱନଙ୍କ ନାକ ଆଘାତ ପାଇଛି କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟ କଳାକାର ସେମାନଙ୍କ ଅଭ୍ୟାସ ବନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଟେକ୍ ଟୁ ସମୟରେ, ସେମାନେ ଏକ ମହାନ୍ ଶୈଳୀରେ ସେମାନଙ୍କର ପଦକ୍ଷେପ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତି ଉଭୟଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟେପ୍ ଏବଂ ଶକ୍ତି ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବା ଯୋଗ୍ୟ।

bar

ବଲିଉଡ କଳାକାରଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଏଥି ସହିତ, ବରୁନ ଧାୱନ ନିଜେ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ମହାନ ସମ୍ପାଦନା କୌଶଳ। ଉଭୟ କଳାକାରଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଞ୍ଚ ଥର ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ‘ଭୋଲ ଭୁଲାଇୟା ୨’ରେ ନଜର ଆସିବେ।ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଏଥି ସହିତ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବରୁଣ ଧାୱନ ‘କୁଲି ନମ୍ବର ୱାନ’ରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲି ଖାନ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *