kru

ଜୟ ଶ୍ରୀ କୃଷ୍ଣ ଧାରାବାହିକରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଏହି ଝିଅ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଡ଼ ହେଇଗଲେଣି।

NEWS

ହାଲୋ ହାଏ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଟପିକ ସହିତ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ଏହି ଟପିକ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଲକଡାଉନ୍ ହେତୁ ପୁରୁଣା ଟିଭି ସିରିଏଲଗୁଡିକ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚ୍ୟାନେଲରେ ବହୁତ ଦେଖାଯାଉଛି ଦ୍ୱାରଦେଶରେ ରାମାୟଣ ଏବଂ ମହାଭାରତ ପରେ ବିଭିନ୍ନ ଚ୍ୟାନେଲରେ ପୁରୁଣା ସିରିଏଲର ଖୁଚୁରା ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲିଛି ଏଥିରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସିରିଏଲ ଜୟ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ।

krishna

ଏହି ସିରିଏଲରେ ଧ୍ରୀ ଭାଟିଆ ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ୍ କରିଥିଲେ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଧ୍ରତି ଭାଟିଆ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଡ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତ ଏବେ, ଦେଖିବା ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ କେତେ ସୁନ୍ଦର ଧ୍ରତି ଭାଟିଆଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ହେଉଛି ଯେଉଁଠାରେ ସେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଞ୍ଚ ହୋଇନାହିଁ।ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଧ୍ରିତୀଙ୍କ ନିଜ ଆକାଉଣ୍ଟ କି ନୁହେଁ ଏଥିରେ ସନ୍ଦେହ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଅଦୃଶ୍ୟ ଫଟୋ ଅଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। 2008 ମସିହାରେ ସେ କଲର୍ସ ଉପରେ ପ୍ରସାରିତ ଶୋ ଜୟ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କ ଶୋ’ରେ ଧ୍ରୀ ପ୍ରଭୁଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ସେ ସେତେବେଳେ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲେ ତାଙ୍କର ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ହସ ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କ ହୃଦୟ ସ୍ପର୍ଶ କଲା। ଧୃତୀ ତଥାପି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ ଏବଂ ସିରିଏଲ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ହସ ସମାନ ସେହି ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ଧ୍ରୀ କୃଷ୍ଣଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର 3 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା।

sri

ସେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏତେ ଛୋଟ କୃଷ୍ଣଙ୍କୁ ଏତେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଯେ ସମସ୍ତେ ଜୟ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ଏହି ସିରିଏଲ ସାଗର ପିକ୍ଚର୍ସ ବ୍ୟାନରରେ ରମଣନ୍ଦ ସାଗରଙ୍କ ପୁଅ ମୋତି ସାଗର ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ସିରିଏଲଟି ରାମାନନ୍ଦ ସାଗରଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କ ରିମେକ୍ ଥିଲା ଯାହା ଦୂରଦର୍ଶନରେ ଟେଲି ପ୍ରସାରଣ ହେବ ଏବେ ଏହି ସିରିଏଲ ପୁଣିଥରେ କଲର୍ସ ଉପରେ ପ୍ରସାରଣ କରାଯାଉଛି। ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *