rasi

୧୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ : ମେଷ ମଣିଷମାନଙ୍କର ଦୃଢ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଘରୋଇ ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କିଛି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଅପରାହ୍ନରେ ଦୁଖଦ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଇପାରେ | କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ଥାନର ଦିନ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କର, ତୁମେ ଏଥିରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ଯେକୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଘରର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ତୁମେ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ଦେଖାଯାଉଛ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଡୁଆକୁ ଦୃଢ ଭାବରେ ସାମ୍ନା କରନ୍ତୁ | ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଦୃଶ୍ୟ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଚାକିରି ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | କୋର୍ଟକୁ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ବେରୋଜଗାରୀମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ କରିଥିବା ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ | ସାମାଜିକ ଏବଂ ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି କରନ୍ତୁ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମ ଆଚରଣରେ ତୁମକୁ ସଂଯମ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ | ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରେ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦିନ ହେବ | କାମ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନ ଠିକ୍ ମନେହୁଏ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | କିଛି ଅଭାବୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ତୁରନ୍ତ ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ବୋଲି ମନେହୁଏ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହସ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ, ଯାହା ତୁମର ମନକୁ ହାଲୁକା କରିବ | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ହେତୁ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଆଜି ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇ ପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଶୀଘ୍ର କିଛି କର ନାହିଁ | ଆଜି, କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ତୁମେ ବହୁତ ଅସହଜ ଅନୁଭବ କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖନ୍ତି | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ହେବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ଏକ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ସଫଳତାର ଅନେକ ପଥ ହାସଲ ହେବ | କ୍ୟାରିୟରରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନର ଅଧିକ ନେବ | ଜଣେ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମଜାଦାର ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସମାବେଶ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବ | ଲାଭଜନକ ଯୋଜନା ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ କଥା ହେବା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ | ହଠାତ୍ ତୁମେ ତୁମର ପିଲାଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ପାଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *