rasi

୨୧ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧ ରବିବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି:- ମଣିଷମାନେ ଆଜି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଦ୍ୱାରା ଗୁଣ ଲାଭ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଅଫିସରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି:- ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଯାହା ବି ଅସୁବିଧା ହେଉଥିଲା, ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ଚାଲିଯିବେ | ତୁମେ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ | ପୁରୁଣା ନିବେଶରୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରାଯିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ପିଲାମାନେ ପ୍ରଗତିର ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଗର୍ବିତ ଏବଂ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଅଛି | ମୋଟ ଉପରେ, ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ |

ମିଥୁନ ରାଶି:- ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ଜିନିଷ ପାଇଁ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଯଥାସମ୍ଭବ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାମ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

mithun

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ତାଙ୍କ ଦକ୍ଷତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ ଯଥେଷ୍ଟ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ତୁମକୁ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମକୁ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ଏକ ସୁଖମୟ ଜୀବନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଜଣେ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତା ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଶେଷ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ, ଆପଣ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଜଣେ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ଅଧିକ ମନ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଚିତ୍ତବିନୋଦନ ପାଇଁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଅପବ୍ୟବହାରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ ହୋଇପାରେ | ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ସଫଳତା ଦେଖିପାରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ନିଜ ହାତରେ ରଖିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ କରାଯିବ, ଯାହା ତୁମର ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ସକାଳେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଦିନସାରା ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ତୁମେ ତୁମର କୌଣସି କାମକୁ ଶୀଘ୍ର କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଘାସ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ସମୟ ଆସିଛି | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଘର ନିର୍ମାଣ କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଅଫିସରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଠାରୁ ଭିନ୍ନ ମତ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ବଢେଇବାକୁ ପଡିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *