rasi

୨୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଏହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ପ୍ରାଚୀନ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି:- ବୃଷର ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ତୁମେ ଏକ ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି:- ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ହଠାତ୍ ଧନର ଶବ୍ଦ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ନୂଆ ଉପାୟ ମିଳିବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆଜିର ଦିନ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଉଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଟିକିଏ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମେ ତୁମର କୌଣସି କାମକୁ ଶୀଘ୍ର କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ଏବଂ ଉଷ୍ମ ରହିବ | କ୍ୟାଟରିଂରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଅଭିଭାବକମାନେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ କ career ଣସି ବୃତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନା ମିଳିପାରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପକାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପକାଇବ | ତଥାପି, ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ପରିବେଶ ପାଇବା ଆପଣଙ୍କ ଖୁସି ବଢେଇବ | ବହୁ ଦୂରରେ ଅବସ୍ଥିତ ବ୍ୟକ୍ତି କିମ୍ବା ସଂଗଠନ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଦୃଢ଼ତା ରହିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବ | ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅପେକ୍ଷାକୃତ କମ୍ ସଫଳତା ମିଳିବ |

କନ୍ୟା ରାଶିଫଳ : ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ପାସ୍ କରିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ଏବଂ ଖୁସି ରହିବ | ଲକ୍ଷ୍ମୀଦେବୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରମ ସଭା ହେବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ମଧ୍ୟ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢୁଛିଏବଂ ପ୍ରଗତି ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି | ତୁମର ଅଦ୍ଭୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ |

kanya

ତୁଳା : କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କିଛି ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିଶେଷକରି ଆଖିରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | କୋର୍ଟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ଯେ ତୁମର ବଦନାମ ନାହିଁ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଏବଂ ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ |

ବିଛା ରାଶିଫଳ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଏବଂ ଶୁଭ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସାଂସାରିକ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ହେଉଛି ରାଶି | ବାଣିଜ୍ୟିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ଲାଭ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବୈଠକ ହେବ ଏବଂ ଏକତ୍ର ଏକ ମନୋରମ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ପତି-ପତ୍ନୀ ନକ୍ସଲ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ରଖ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଭୋଜନ ଉପଭୋଗ କରିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ମନ ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ ଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକରେ ହଜିଯାଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ମନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଉତ୍ତେଜିତ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ, ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରନ୍ତୁ | ଚିନ୍ତାଧାରା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନଟି ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ଭଲ ମନେହୁଏ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମ ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପରିଶୋଧ ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *