3ti

ଘରେ ଥିବା ଏହି ୩ଟି ଜିନିଷ ମିଶାଇ ପିଇଦିଅନ୍ତୁ ପେଟ ହୋଇଯିବ ପୁରା ସଫା |

HEALTH

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଜି, ସମସ୍ତ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକାର କୁହନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପେଟକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ଘରୋଇ ଉପଚାର କାମକରେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆମେ ଉପଯୁକ୍ତ ଘରୋଇ ଉପଚାର ବ୍ୟବହାର କରୁ ତେବେ କିଛି ହୁଏ ନାହିଁ।

ତୁମର ପେଟକୁ ଖୋଲାଖୋଲି ସଫା ନକରିବାର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ପ୍ରଥମ ଦିନର ବ୍ୟବହାର ଦ୍ୱାରା ଦୂର ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ଆପଣ ସକାଳେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ପେଟକୁ ସଫା କରିପାରିବେ।ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମେ କିପରି ଘରେ ଘରୋଇ ଉପଚାର ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁ। ଆସ, ତୁରନ୍ତ ପେଟକୁ ସଫା କରିବାର ଉପାୟ ଶିଖ, ପେଟକୁ ସଫା କରିବା ପାଇଁ ଘରୋଇ ଉପଚାର, ପେଟ ସଫା କରିବା ଔଷଧ, ପେଟକୁ କିପରି ସଫା ରଖିବା |

ପେଟକୁ ସଫା କରିବା ପାଇଁ ସ୍ଥିତି, ପେଟ ସଫା କରିବା ପାଇଁ ଇଂରାଜୀ ଔଷଧ, ପେଟ ସଫା ନହେବା ହେତୁ ତୁରନ୍ତ ପେଟକୁ ସଫା କର। କିପରି କରିବେ, ପେଟକୁ ସଫା କରିବା ପାଇଁ ଘରୋଇ ଉପଚାର, ପେଟକୁ ସଫା କରିବା ଏବଂ ପେଟକୁ ସଫା କରିବା ପାଇଁ ଏହି ଔଷଧ। ଆବଶ୍ୟକ ଉପାଦାନଗୁଡିକ: 3-5 ଗ୍ରାମ ତ୍ରିଫଳା ପାଉଡର ଏକ ଚାମଚ ମହୁ ଏକ ଗ୍ଲାସ ଗରମ ପାଣି ପ୍ରସ୍ତୁତି ପ୍ରଣାଳୀ ଏବଂ ଗ୍ରହଣ ପଦ୍ଧତି:

ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ, 3 ଚାମଚ ମହୁରେ 3-5 ଗ୍ରାମ ତ୍ରିପାଠୀ ପାଉଡର ନେଇ 1 ଗ୍ଲାସ ଉଷୁମ ପାଣିରେ ପିଅନ୍ତୁ, ଆପଣ ପୂର୍ବ ଦିନ କୋଷ୍ଠକାଠିନ୍ୟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ପେଟ ରୋଗ ଦୂର ହୋଇଯିବ। ଯଦି ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଛି ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଭଲ ହୋଇଯିବ। ସେଥିପାଇଁ ପେଟ ଜନିତ ସମସ୍ୟା କିମ୍ବା କୋଷ୍ଠକାଠିନ୍ୟର ରୋଗୀ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ୍।ଆପଣଙ୍କ ପେଟ ସଫା ଏବଂ ସକାଳ ଜଳ ପରି ହାଲୁକା ହେବ।

watter

ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ଖବର,ଭାଇରଲ ନ୍ୟୁଜ, ଭଲ ଭଲ ରୋଚକ ତଥ୍ୟ,ସମାଚାର, ରାଶିଫଳ, ଜରୁରୀ ସୂଚନା,ରାଜନୀତି,କ୍ରୀଡ଼ା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ ଆଣିଥାଉ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଲେଖା ପସନ୍ଦ ଆସେ ତେବେ ଆପଣ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ।ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ,ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *