rasi

୨୮ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧ ରବିବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି:- ମଣିଷମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଦାୟିତ୍। ମିଳିପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ନୂତନ ଆୟ ମାର୍ଗ ମିଳିପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି:- ମିଥୁନ ର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି କଠିନ ଦେଖାଯାଏ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ଦୃଢ ରହିବେ | ଆପଣ ଶକ୍ତିର ଶକ୍ତି ଉପରେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରମୁଖ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଅବସ୍ଥା ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଚାଲିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଶୁଭ ସୂଚନା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବେ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇବେ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଉପଦେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଧନ ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ମିଳିବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଏକ ଭଲ ଜୀବନ ହେବ | ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ମିଠା ଜିନିଷ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସିବ | ଅଫିସରେ ଅଧିକ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଚାଲିବା ହେବ, ଯାହା ଶାରୀରିକ ଥକାପଣ ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଭଲ ସମୟ ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଲାଭ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଦୃ। କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ କିନ୍ତୁ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଅଫିସ୍ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ରିଏଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡିକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ତେବେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବାର ଲାଭ ଦେଖିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାଗ ବଦଳିବା ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଆଗେଇ ନେଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ତୁମର ହୃଦୟ କହିପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଖରାପ କମ୍ପାନୀଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ଲୋକ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଅଧିକ ଆୟ ବର୍ଦ୍ଧିତ ଖର୍ଚ୍ଚର କାରଣ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଟଙ୍କା କାରବାର ନକରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ କାରଣ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଏବଂ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପରିଶୋଧ ହୋଇପାରେ | ନିବେଶ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଚିନ୍ତା ନକରି ଆପଣ କୌଣସି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଏକ ଭଲ ଉପାୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ନିଜକୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ତୁମେ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିବେ, ଯାହା ଫଳରେ ଘରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଶାନ୍ତି ଆଣିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ | ମଜା ପାଇଁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *