rasi

୪ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ: ମଙ୍ଗଳବାର ମେଷ ପାଇଁ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅତୀତର ଭୁଲଗୁଡ଼ିକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବା ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଆଜି ଦିନ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ସହିତ, ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଦିନ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଅର୍ଥହୀନ ବାହ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କୁ ସେବା କର, ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ |

ବୃଷ : ଆଜି ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବୃଷର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହେବ, କାରଣ କାହାର ଭୁଲ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟରୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିପାରେ | ସ୍ୱାର୍ଥପର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦୂରତା ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣ ମାନ୍ୟଗଣ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଦେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ହୃଦୟ ଶୁଣିବେ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ମଙ୍ଗଳବାର ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆୟରେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତାଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଖୁସିରେ କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଏବଂ କିଛି ନୂଆ କିଣି ପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆସିବ | କିନ୍ତୁ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆଜି ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ |

mithun

କର୍କଟ: ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମର ଦିନ ହେବ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା କାମ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ କଠିନ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ମୋବାଇଲ୍ କିମ୍ବା ଇମେଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାନ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ରହିବ, ତଥାପି ଆପଣ କ any ଣସି ଟେନସନକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦେବେ ନାହିଁ | ଆଜି ଯଦି କେହି ରାଜ୍ୟ କିମ୍ବା କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହି କାମ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଇପାରେ |

ସିଂହ: ଯଦି ଆମେ ସିଂହ ଚିହ୍ନ ବିଷୟରେ କହିବା ତେବେ ମଙ୍ଗଳବାର ଲିଓ ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଆଣିବ | ଯଦିଓ ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ, ଆପଣଙ୍କର ବଜେଟ୍ ସନ୍ତୁଳିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରିବ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଘରୋଇ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର କିଛି ନିରାଶା ଥାଇପାରେ | ପତି ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ବଡ ଚାକିରି କିମ୍ବା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଜଣେ ନୂତନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆଗକୁ ଯିବା ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବ | କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ କିଣିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ସହିତ ଆସିବ | କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ନକରିବାକୁ ସାବଧାନ, ତେବେ କ୍ରୋଧ ସମ୍ପର୍କକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ଏକ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆଗକୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟଥା, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ କାହାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା : ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଏକ ବଡ କଲେଜ କିମ୍ବା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଭଲ ଖବର ଆସୁଛି | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଆଜି କାର୍ ଚଲାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ବହନ କରିବା ସହିତ ଜଡିତ ରାଶି ବିପରୀତ ଅଟେ | ଗୋଷ୍ଠୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ବନ୍ଧୁ, ପଡ଼ୋଶୀ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା, ଶନି ଦେବଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ, ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଆଣିବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଯାତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଘରର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପୂର୍ବର କିଛି ଭୁଲ ହେତୁ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ | ଏବଂ ଏହି ଚାପ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୁମ୍ଭ ପାଇଁ ଶନିବାର ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣ ଅନୁଶାସନ ଏବଂ ନିଜ ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଯତ୍ନବାନ ହେବେ | କିଛି ବନ୍ଧୁ ଆଚରଣରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ଏବଂ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ, ଭୁଲ ଟଙ୍କା ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜଣେ ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରଣା କରାଯାଇପାରେ | ଆଜି ଚାର୍ଜରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏବଂ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ନ ଯାଆନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ: ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଡ଼ ଖବର ଆଣିପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ଆଜି କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଘରୁ ବାହାରିବାବେଳେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପୂଜା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶତ୍ରୁର ହୃଦୟର ଏକ ପତ୍ର ନିଅ | ଆଜି, ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭଲରେ ଶୋଇ ରୁହ ଏବଂ ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ |

ମୀନ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜିର ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଏକ ବଡ ଏବଂ ଭଲ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ବନାଇପାରେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତାମତ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ | ସାଥୀ ସହିତ କିଛି ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଚାର୍ଜରେ ପ୍ରବେଶ ନକରିବା | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *