rasi

୩୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧ ମଙ୍ଗଳବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି:- ମେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | କାରଣ ତୁମର ଲାଭ ହ୍ରାସ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି କାମ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନଟି ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଘର ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡିକ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ଅନ୍ୟଥା ଚୋରି କିମ୍ବା ନିଖୋଜ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି:- ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟସ୍ତତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଖରାପ ମନୋଭାବ ଥାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ହତାଶ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି:- କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଠିନ ଦିନ | ଘରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସ୍ଥିରତାର ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ବଡ଼ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଏକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କାଗଜପତ୍ର କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପଢନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯିବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର କଥାରେ ଆସନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାରବାରରେ ଟଙ୍କା ଋଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିବ। ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ଖରାପ କମ୍ପାନୀରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି:- କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ଭୁମି ଭବନ ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ସେଠାରେ ଅନେକ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିପାରେ |

mithun

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜି ହେଉଛି ତୁଳା ରାଶିର ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଫୁଟିବ | ମନରେ ଚାଲୁଥିବା ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ପ୍ରେମିକା-ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଧନର ଶବ୍ଦ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଜାତି ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ବିଛା ରାଶି:- ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ ଟେନସନ୍ ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାର ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ତୁମେ ପିଲାଦିନର ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଖୁସି କରିବ | ଚାକିରି ପରିବେଶ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପ୍ରାଚୀନ ଅଧିକାରୀମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କାହାଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ନିଜେ ସମାପ୍ତ କର |

ମକର ରାଶି:- ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ଅପାରଗତାକୁ ପୁନର୍ବାର କରିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରନ୍ତୁ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଦୌଡିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାବେଳେ, ତୁମର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ, ନଚେତ୍ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ସମର୍ଥିତ ହେବ | ଆପଣ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆପଣ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ ସାମାନ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ | ତୁମ ବାପାଙ୍କଠାରୁ ତୁମେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜିର ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଟିକେ ଗମ୍ଭୀର ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ , ଆପଣ ନିଜ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ହେବେ, ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ବାସିନ୍ଦା ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ  |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *