rasi

04 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ |

RASIPHALA

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱକୁ ଚିହ୍ନି ପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ଉପରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯୋଜନା ପାଇପାରନ୍ତି | କାହା ସହିତ ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମ ଭିତରେ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବ | ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ରାଜନୀତିରେ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଭାବନାରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | କିଛି ବିଷୟରେ ତୁମମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | ଏକ ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଅସନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟବାନ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଚାଲିଥିବା ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତି ବୁଝି ଆଗକୁ ବଢିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସଫଳତାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମ କାମରେ ତୁମେ ବହୁତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛ | ବ୍ୟବସାୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଧାରରେ ଆପଣ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଧର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ସଫଳତା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସହାୟକ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ : ଆଜି, କର୍କଟ ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରାୟତ ତୁମେ ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଶୁଭ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଉନ୍ନତି ଦେଖିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ଲିଓର ରାଶି ଚିହ୍ନ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ସମାପ୍ତ କରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ପାରିବାରିକ ଅବସ୍ଥାରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଆୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଖରାପ ଜିନିଷ ଘଟିବ | ମଧୁରତା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜିକନ୍ୟା ରାଶି ରାଶିଫଳ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଭାଗ୍ୟ ସହିତ, ଆପଣ ସବୁଠାରୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଏକ ନୂଆ ଏବଂ ରୋମାଞ୍ଚକର ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଆଗରେ ଆସିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଅବସ୍ଥିତି ଲିବ୍ରା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରୁଛି | ଆଜି ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକାର ପାଇପାରିବେ | କୌଣସି କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ତୁମର ଭୁଲିଯାଇଥିବା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ତୁମେ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛ | ଅତୀତରେ ତୁମେ ତୁମର ଭୁଲକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବ | ହଠାତ୍ ଅନେକ ସଫଳତା ମିଳିବ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି: ଆଜି, ସ୍କର୍ପିଓର ଦେଶବାସୀ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଧନ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଅଫିସରେ ଜଣେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବେ | ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ପରିବାରରେ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ପୁରୁଣା ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଚାଣକ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ତୁମେ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ତ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିବ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଶରୀରରେ ସାମାନ୍ୟ ଭାରୀ ହୋଇପାରେ | ଅଳସୁଆତା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ମକର ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଗ୍ରହଣ କରୁନାହିଁ | ଆପଣ ନିଜ ଉପରେ ଚାପ ଏବଂ ଚାପ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | ଆଜି, ଆପଣ ଛୋଟ ଛୋଟ ଜିନିଷ ଉପରେ ମଧ୍ୟ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ପରିସ୍ଥିତି ଉପ-ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ଜୀବନକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମନୋରମ ଦିନ |ତୁମ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବା ଏବଂ ବୁଝିବା ପାଇଁ ଏକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ମନ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଅବସ୍ଥା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବାନ୍ତି ଲାଗିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପ ମଧ୍ୟ ଲୋପ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ ଏବଂ ତୁମର ମନରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ସେମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇବ, ଯାହା ତୁମକୁ ସମ୍ପର୍କରେ ପରିଚିତ କରାଇବ | ଏକ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଆପଣଙ୍କର ବୟସ୍କଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *