Tuesday, April 20, 2021
2020

ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅଭିନେତା ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମ କରିବା ପାଇଁ କେତେ ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି ।

HEALTH

.ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି, ଆଜିର ସମୟରେ ସମସ୍ତେ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତାମାନଙ୍କୁ ଦେବତା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରନ୍ତି ଆଜିର ଆର୍ଟିକିଲରେ, ଆମେ ସମାନ କଳାକାରଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଫି ବିଷୟରେ ଜାଣିବା। ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଭାସ |

pravash

ବାହୁବଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଜଗତକୁ ଉଚ୍ଚତାକୁ ନେଇଥିବା ଅଭିନେତା ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ କିଏ ଜାଣେ ନାହିଁ ବାହୁବଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରେ ଆଜି ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ, ସେ ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଆଜି ଦକ୍ଷିଣର ଏକ ନମ୍ବର ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି ପ୍ରଭାସ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ 75 କୋଟି ନିଅନ୍ତି ଯାହା ନିଜେ ବହୁତ ପରିମାଣରେ।

ଦ୍ୱିତୀୟରେ ମହେଶ ବାବୁ ଦକ୍ଷିଣର ଅନ୍ୟତମ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ଦେୱାନ ଆଜି କୋଟିରେ ଅଛନ୍ତି, ସେ ଦକ୍ଷିଣର ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏକ ହିଟ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରେ, ସେମାନେ ଆକ୍ସନ୍, ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଏବଂ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଛନ୍ତି, ଦକ୍ଷିଣରେ ସେମାନଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବହୁତ ଅଧିକ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଅନେକ ନୂଆ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି, ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ଏକ ଫିଲ୍ମର ଫି ବିଷୟରେ କଥା ହେବାବେଳେ ସେମାନେ 50 କୋଟି ନେଇଥାନ୍ତି।

ତୃତୀୟରେ ବିଜୟ ସେ ଦକ୍ଷିଣରେ ଏକରୁ ଅଧିକ ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ସେ ସାଉଥ ସିନେମାର ସବୁଠାରୁ ବଡ ସୁପରଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟେ ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡିକ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ସେହି ସମୟରେ ବିଜୟଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ, ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବାକୁ 50 କୋଟି ଟଙ୍କା ଦରକାର। ତାପରେ ଆଲୁ ଅର୍ଜୁନ ଆଜି ସମସ୍ତେ ଦକ୍ଷିଣର ସୁପରଷ୍ଟାର ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ତାରକା ଅଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ, ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହେଁ ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ଅଛି ସେ ଦକ୍ଷିଣରେ ଅନେକ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଫି ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି, ସେ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବାକୁ 20-25 କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି।

aluarjun

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *