mesa

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମେଷ ବୃଷ ମିଥୁନ ରାଶି କେଉଁ ରାଶି ଙ୍କୁ କରିବେ ବିବାହ ଜାଣନ୍ତୁ |

RASIPHALA

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ, ରାଶି ଚିହ୍ନ ଅନୁଯାୟୀ ବିବାହ କରନ୍ତୁ।ବିବାହ ପରେ, ଯେତେବେଳେ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅମାନେ ଗୋଟିଏ ଛାତ ତଳେ ଏକାଠି ରହିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ପରସ୍ପରର ଛୋଟ ଆବଶ୍ୟକତା ବୁଝନ୍ତି। ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିରେ କେହି କିପରି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ତାହା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ । କିନ୍ତୁ ଏହା କେତେ ଭଲ ଯେତେବେଳେ ଏହି ସମସ୍ତ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକର ଅତିକମରେ କିଛି ପ୍ରତିଶତ ଆମ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ। ଆମେ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀ ଙ୍କୁ ଖୁସିରେ ରଖିବାକୁ ଚାହଁନ୍ତି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏଭଳି କିଛି ରାଶି ଅନ୍ୟ କିଛି ବିଶେଷ ରାଶି ସହିତ ଖୁବ ଖୁସିରେ ଜୀବନ ବିତାଇ ଥାନ୍ତି ।

mes

ମେଷ ରାଶି : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକ ଭୟ, ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ, ସ୍ୱାଧୀନ ଏବଂ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ। ଏହି ଚାରୋଟି ଶବ୍ଦ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି କୁ ପ୍ରତିଫଳିତ କରେ । ତା’ପରେ, ବନ୍ଧୁତା ହେଉ କିମ୍ବା ପ୍ରେମ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚାରୋଟି ଶବ୍ଦରେ, ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ମିଶ୍ରିତ ହୁଏ। ଯଦି ସେମାନେ ଭଲ ପାଇବେ ତେବେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ସହିତ। ସେମାନେ ଯେପରି କାହାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସେହିଭଳି ନିଜ ସାଥୀକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତି।

ଦ୍ୱିତୀୟତଃ ସ୍ୱାଧୀନତା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରିୟ ଅଟେ। ଯଦି ବିବାହ ପରେ, ତୁମେ ତୁମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଆରିସ୍ ର ମୂଳ ଦେଶକୁ ଦମନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ, ତେବେ ଏପରି ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଦିନ ରହିବ ନାହିଁ। ତୃତୀୟତଃ, ସେମାନେ ଯାହା ଠିକ୍ ଭାବନ୍ତି ତାହା କରନ୍ତି ।ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ଅନ୍ୟର ଜିନିଷକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ।

କେଉଁ ରାଶି ସହ ବିବାହ କରିବା ଉଚିତ? କନ୍ୟା,ତୁଳା, କୁମ୍ଭ | ବୃଷରାଶି ; ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସତ୍ୟ ଏବଂ ବିଶ୍ୱସ୍ତ, ତେଣୁ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ଯଦି ସେମାନେ ହୃଦୟ ସହିତ କାହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରତାରଣାର ଧାରଣା ଆସିବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣରୂପେ ତୁମର କରିବା ସହଜ ନୁହେଁ। ଶାନ୍ତ ପ୍ରକୃତିର ବୃଷ ରାଶି ର କ୍ରୋଧିତ ସାଥୀ ସହିତ ରହିପାରିବେ ନାହିଁ ।ବୃଷର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ଧନୁ ରାଶି ସହିତ ବିବାହ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।

kanya

ମିଥୁନରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଖୁସି ଆନନ୍ଦମୟ ଲୋକ କୁହାଯାଏ, ସେମାନେ ମଜା କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ତେଣୁ, ଯଦି ତୁମେ ଏକ ବିରକ୍ତିକର ସାଥୀ ପାଇବ, ତେବେ ସେହି ସମ୍ପର୍କକୁ ବଜାୟ ରଖିବା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇଯାଏ। ଯଦି ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନ ମିଥୁନ, ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ। କାରଣ ଏହି ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମରେ ସତ୍ୟ ଏବଂ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଅଟନ୍ତି।

ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ଆଣିଥାଉ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ତଳେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ। ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହିଭଳି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *