rasi

୦୩ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ ଶନିବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି:- ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବ | ଆଜି ଏହିପରି କିଛି ଜିନିଷ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ଦେବ | ତାରାମାନେ ତୁମର ଧାରଣା ସମାପ୍ତ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର କିମ୍ବା ସୂଚନା ଦେଇ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଏଥିରୁ ଶକ୍ତି ମଧ୍ୟ ପାଇବେ |ଲୋକଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଯଦି କୌଣସି ରୋଗ ଅଛି, ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଭଲ ହୋଇପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ଟଙ୍କା ସହିତ ତୁମେ ଅଟକି ଯାଇପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଥିବା ଯୋଜନା ଉପରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଏହା ଭଲ ଅଟେ | କାହାକୁ ତୁମର କଥା କହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର ନାହିଁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଏହାର ବିପରୀତ ଭୋଗିପାରନ୍ତି |

ବୃଷ ରାଶି:- ବୃଷ ରାଶି ଏହାର ପ୍ରୟାସରୁ ସୁଖ ପାଇବ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଚାକିରିର ସମାଧାନ ପାଇଁ ତୁମେ ଶାନ୍ତି ପାଇବ | ଆପଣ ଯେକ କୌଣସି ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ସେଠାରେ ଯୋଗଦେଉଥିବା କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ମିଳିବ | କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ଯୋଜନା ଗୁପ୍ତ ରଖ | କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଆପଣ କିଛି ବିନିଯୋଗ ପରାମର୍ଶ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ତୁମେ ସତର୍କ ହେବା ଜରୁରୀ | ଆପଣ କିଛି ନକାରାତ୍ମକ ସହିତ ଜଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନ ପାଇବା ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ନକାରାତ୍ମକତା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଘଟିଥିବା ଏକ ଭୁଲର ଫଳାଫଳ ଆପଣ ପାଇପାରିବେ

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଏହି ଦିନ ମିଥୁନ ରାଶିରେ ହଠାତ୍ ଏକ ଜିନିଷ ହୋଇପାରେ, କେବଳ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନଗୁଡିକର ଏପରି ଉତ୍ତର ପାଇବେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଖୋଜୁଥିଲେ | ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସମାପ୍ତ ହେବ | ରୁଟିନ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଲାଭ ଏବଂ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଯାହା ସହିତ ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଯାହାର ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା କାମ ବିସର୍ଜନ କରିବା ପରେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ମନରେ ସାମାନ୍ୟ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଉଭୟ ଘରେ ଏବଂ ଅଫିସରେ ଏକ ଅସୁବିଧାଜନକ ପରିବେଶ ହୋଇପାରେ, ସାବଧାନ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜିର ଦୃଶ୍ୟ କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାରେ ଜଣେ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଅପବ୍ୟବହାରରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ | ତୁମର ବନ୍ଦ କାମ ଚାଲିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ |

ସିଂହ : ତୁମେ ଯାହା ବି କାମ କର, ତୁମେ ଏଥିରୁ କିଛି ଲାଭ ପାଇବ, ଏହା ସହିତ ତୁମେ ଏହି କାମରୁ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବ | ଅଫିସରେ ବିତାଇଥିବା ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ | ଅଫିସରେ କିଛି ବିଶେଷ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ | ଚିନ୍ତା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ସୁଖ ଆସିବ | ଆଜି ଆପଣ ଏକାଥରକେ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ପୁରୁଣା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ତୁମେ ଏକ ନୂତନ ଧାରଣା ପାଇବ | ଆପଣ ଏପରି ଏକ ନୂତନ ଜିନିଷ ଶିଖିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ଦେବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତାକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ ଏବଂ ଏଥିରେ ବହୁ ପରିମାଣରେ ସଫଳ ହେବ | ମୋ କାମ ଠିକ୍ ସମୟରେ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ, ତୁମେ ତୁମର ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମନେ ରଖିବ | କୌଣସି ନୂତନ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ନୁହେଁ | ଭାବପ୍ରବଣ ଦୁର୍ବଳତା କିମ୍ବା ଶୂନ୍ୟତା ଅନୁଭବ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜିଦ୍ଖୋର ହୋଇପାରନ୍ତି |

kanya

ତୁଳା : ତୁଳା ରାଶିର ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଟେନସନ ସୋମବାର ଶେଷ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ନିଜ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବୁ | ଆବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଉଭୟ ସମାଜ ଏବଂ ପରିବାର କ୍ଷେତ୍ରର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ହଠାତ୍ ଭ୍ରମଣ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ଦିନଟି ହସିବା ଏବଂ ଥଟ୍ଟା କରିବାରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହେବେ | ସହଭାଗୀତାରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳ ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ବିଚିତ୍ର ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସୋମବାର ଚନ୍ଦ୍ରର ଭଲ ସ୍ଥିତିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ମନ ସହିତ ଅଧିକ ମଧୁର କଥା କହି ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବେ | ତୁମେ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ପାଇବ | କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ସଠିକ୍ ସମୟରେ ଉପଯୁକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶକ୍ତି ପାଇବେ ଏବଂ ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଦେଖାଇବେ | ଆପଣ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାରଙ୍କ ଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ, ଆଜି କିଛି ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ବେରୋଜଗାର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | କୌଣସି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭେଟିବ | ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍, କମ୍ପ୍ୟୁଟର କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ସାମଗ୍ରୀ କିଣନ୍ତୁ ନାହିଁ

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କିଛି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | କୌଣସି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ରାସ୍ତା ପାଇବେ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଋଣ ନ ଦେବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ହାସ୍ୟାସ୍ପଦ ହେବ | ସମସ୍ତେ ପରସ୍ପର ସହିତ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ | ଲାଭଜନକ ଯୋଜନା ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଏକ ଗାଡି ଏବଂ ଘର କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କର ଅଧିକ ସାମାଜିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *