rasi

୦୫ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ ସୋମବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସଫଳତାର ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର କମ୍ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ମାର୍କେଟିଂ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲୋକମାନେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇପାରିବେ | ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ମିଥୁନ ରାଶି:- ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଜନମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ହେବ, ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ତୁମର ମନ ବିପଥଗାମୀ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ କିଛି ତ୍ରୁଟି ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଣେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଏକ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇ ଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନର ଅଧିକ ନେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିଫଳର ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଲାଭଦାୟକ କାହାକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଉପରେ ତୁମକୁ କିଛି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କର ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସଫଳ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରା: କନ୍ୟା ରାଶିଙ୍କ ଜୀବନର ପରିସ୍ଥିତିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅର୍ଥ କରିବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଜନକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ତୁମର ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା କାମ ସରିଯିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କ୍ରୀଡ଼ାରେ ଅଧିକ ମନ ପାଇବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନିକଟ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଟଙ୍କା ସୁବିଧା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଉତ୍ସାହିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ କୌଣସି କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |ଘରେ ଯେକୌଣସି ମଙ୍ଗଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କିଛି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | କୌଣସି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ରାସ୍ତା ପାଇବେ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଋଣ ନ ଦେବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ହାସ୍ୟାସ୍ପଦ ହେବ | ସମସ୍ତେ ପରସ୍ପର ସହିତ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ | ଲାଭଜନକ ଯୋଜନା ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଏକ ଗାଡି ଏବଂ ଘର କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କର ଅଧିକ ସାମାଜିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *