jibana

ଶରୀରର ଏହି ୧୦ଟି ସଂକେତ କହିଥାଏ ଆପଣ ଧନୀ ହେବେ କି ନାହିଁ ?

FACT

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ,ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ, ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ଅତୀତ, ଭବିଷ୍ୟତ, ଗ୍ରହ ଏବଂ ରାଜନୈତିକ ବିଷୟରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ହୋଇପାରିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି? , ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାଗ୍ୟରେ ଉପସ୍ଥାପନା ବିଷୟରେ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ଏକ ଉପାୟ ଅଛି। ବାସ୍ତବରେ, ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଶରୀର ଗଠନ ଆଧାରରେ, ଏହା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିହ୍ନିତ ହୋଇପାରେ। ଶରୀରର ଗଠନ ଉପରେ ଆଧାର କରି ଭବିଷ୍ୟତ ଜାଣିବାର କଳାଟି ସାମୁଦ୍ରିକ ଶାସ୍ତ୍ର କୁହାଯାଏ। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଜରୁରୀ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ।

ସମୁଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଛାତି ଚଉଡା, ନାକ ଲମ୍ବା ଏବଂ ନାଭି ଗଭୀର । ସେମାନେ ଅଳ୍ପ ବୟସରେ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ଅର୍ଥର ଅଭାବକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ । ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ପାଦରେ ଶଙ୍ଖ,ତ୍ରିଶୂଳ କିମ୍ବା ଚକ୍ର କରନ୍ତି। ସେମାନେ ଭଲ ଶାସକ, ବଡ଼ ବ୍ୟବସାୟୀ, ରାଜନେତା ଏବଂ ଅଧିକାରୀ ହୁଅନ୍ତି।

ଯେଉଁମାନଙ୍କର ହାତ ପାପୁଲି ରେ, ମାଛ, ବୀଣା, ଚକ୍ର, ଚକ୍ର କିମ୍ବା ତ୍ରିଭୁଜ କିମ୍ବା ପଦ୍ମ ଥାଏ ସେମାନେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଏହି ମହିଳାମାନେ ଘରକୁ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ କରନ୍ତି। ଯେଉଁମାନଙ୍କ ପାପୁଲିର ମଝିରେ କଳାଯାଇ ଥିବା ଲୋକମାନେ ସମାଜରେ ବହୁତ ବଡ଼ ମୂଲ୍ୟ ଧାରଣ କରନ୍ତି। ଯେଉଁ ଲୋକ ଙ୍କ ପାଦ ତଳ ମଧ୍ୟରେ ଚନ୍ଦ୍ର କିମ୍ବା ଚକ୍ରର ଚିତ୍ର ଅଛି ।ସେମାନେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଆନନ୍ଦ ପାଆନ୍ତି। ସେହି ସମୟରେ ସେମାନେ ବିଭିନ୍ନ ଦେଶକୁ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତି।

ମହିଳା କିମ୍ବା ପୁରୁଷ, ଯାହାର ପାଦରେ ରଥ କିମ୍ବା ସିଂହାସନ ଆକୃତି ଅଛି, ପାଦରେ ରଥ କିମ୍ବା ସିଂହାସନ ମଧ୍ୟ ରାଜା ରାଣୀ ପରି ସୁବିଧା ପାଆନ୍ତି। ସେହି ପୁରୁଷମାନେ ଯେଉଁମାନେ ଛାତିରେ ଅଧିକ କେଶ ଥାଏ, ସେମାନେ ସନ୍ୟାସୀ ପ୍ରବୃତ୍ତି । ଏମାନେ ଧନୀ ନୁହଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଅର୍ଥ ଅଭାବରୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ ହୁଏ ନାହିଁ।

ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାର ହାତ ୬ ଟି ଆଙ୍ଗୁଠି ଥାଏ। ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ସଚ୍ଚୋଟ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମୀ ଧାରା ଅଟନ୍ତି ।ଏଥିରୁ ଅଲଗା, ଯେଉଁମାନଙ୍କର କପାଳର ସଠିକ୍ ଅଂଶ ଏବଂ ସଠିକ୍ ଗାଲ, ସେମାନଙ୍କର ଅର୍ଥନୈତିକ ପରିସ୍ଥିତି ବହୁତ ଭଲ। ଯିଏ ଆଙ୍ଗୁଠି ଛୋଟ ଅଛି, ସେ ଧନୀ ହୁଏ। ଯଦି ଆଙ୍ଗୁଠିର ପର୍ବ ଲମ୍ବା, ତେବେ ଏହା ହେଉଛି ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଏବଂ ଦୀର୍ଘଆୟୁ ର ଏକ ସଙ୍କେତ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଶା କରୁଅଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ତେବେ ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।ଏଭଳି ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ।ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *