rasi

୦୮ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ କାଲି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ।

HEALTH

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସଫଳତାର ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର କମ୍ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ମାର୍କେଟିଂ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲୋକମାନେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇପାରିବେ | ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ମିଥୁନ ରାଶି:- ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଜନମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ହେବ, ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, କର୍କଟ ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଜୀବନ-ସାଥୀଙ୍କ ଆଚରଣ ବଦଳିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆଜିର ଦିନଟି ନିଜ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ମନେହୁଏ | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟି ପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶିର ଚିହ୍ନର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଅଧିକ ସମ୍ଭାବନା ଦେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ମନରେ ଅନେକ ଜିନିଷ ଏକାଠି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ବହୁତ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଭଲ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ଉପରେ ସ୍କର୍ପିଓର ଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନେ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ କ୍ଳାନ୍ତ ହୋଇ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ଫଶୀ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ କରିଥିବା ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ | ଆସନ୍ତାକାଲି ତୁମେ କୌଣସି କାମ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ହଠାତ୍ ଆପଣ କିଛି ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଠାରୁ ଆପଣ ବହୁ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତୁମେ ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | କିଛି ପୁରୁଣା ଭୁଲରୁ ମଧ୍ୟ ଶିଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଋଣ ଗ୍ରହଣ ସ୍ଥିତିଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ଚିତ୍ତବିନୋଦନ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପୁରୁଣା ଯୋଗାଯୋଗରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନର ଅଧିକ ନେବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି :ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ରହିବେ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଧନ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସମସ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଏହି ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଲାଭ ଦେବ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଦେଶବାସୀ ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ହୃଦୟ ବାଣ୍ଟିପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *