tanka

ରାସ୍ତାରେ ଟଙ୍କା ପାଉଛନ୍ତି କି? ଭଗବାନ ଦିଅନ୍ତି ଏହି ସଂକେତ ଜାଣିରଖନ୍ତୁ |

FACT

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ,ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ,ପାଖରେ ଯେତେ ଧନ ଥାଉନା କାହିଁକି, ଯଦି ରାସ୍ତାରୁ ଟଙ୍କାଟିଏ ମିଳିଯାଏ ତେବେ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଯାଏ।ରାସ୍ତାରେ ଟଙ୍କା ପାଇବା ମଧ୍ୟ ଏକ ଗଭୀର ରହସ୍ୟ ଅଛି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ରାସ୍ତାରେ ମିଳିଥିବା ଟଙ୍କାର ଅର୍ଥ ବିଷୟ ରେ କହିଛନ୍ତି। ଜାଣନ୍ତୁ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ।

ଟଙ୍କା ମିଳିବା ଏକ ଶୁଭ ଘଟଣା ବୋଲି ସଭିଏଁ ଭାବିଥାନ୍ତି।ଟଙ୍କା ମିଳିବା କିମ୍ବା ହାତରୁ ଚାଲିଯିବା ଏହି ୨ କଥାର ବିଶେଷ ଅର୍ଥ ରହିଛି।ଯଦି ରାସ୍ତାରେ କୋଉଠି ଟଙ୍କା ପଡ଼ିଥିବା ଦେଖିବ ତେବେ ଏହା କିଛିର ସଙ୍କେତ ହୋଇପାରେ। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ରାସ୍ତାରେ ପଡ଼ିଥିବା ଟଙ୍କା ସଫଳତାର ସଙ୍କେତ ଅଟେ।ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ, ଭଗବାନ କହିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ଯେ, ତୁମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସଫଳତା ଆଡକୁ ଯାଉଛ ଏବଂ ତୁମ ସହ ଭଗବାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଅଛି। ଏହା ମଧ୍ୟ ତୁମର ଦାୟିତ୍ୱ ପରୀକ୍ଷା କରୁଥିବା ଈଶ୍ବରଙ୍କ ସଙ୍କେତ ହୋଇପାରେ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ରାସ୍ତାରେ ମିଳୁଥିବା ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବଜମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡ଼ିତ । କୁହାଯାଏ ଯେ, ଆମେ ଏହି ଟଙ୍କା ପୂର୍ବପୁରୁଷଙ୍କ ଆଦେଶରୁ ପାଇଥାଉ। ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ ପିତୃପୁରୁଷମାନେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ଆପଣ ଏହି ଟଙ୍କାକୁ ଆଗାମୀ ସମୟରେ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି।

krishna

ରାସ୍ତାରେ ସଂଗୃହୀତ ଅର୍ଥ ପ୍ରକୃତରେ ଏକ ପରୀକ୍ଷଣ। ଆପଣ ଏହି ପରୀକ୍ଷାକୁ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଭାବରେ ପାର କରିବା ଜରୁରୀ। ଉଦାହରଣ ସ୍ବରୂପ, ସେହି ଅର୍ଥର କିଛି ଅଂଶ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଦିଅ, ଏହାର କିଛି ଅଂଶ ମନ୍ଦିରରେ ଅର୍ପଣ କର ଏବଂ କିଛି ଅଂଶକୁ ତୁମର ଖରାପ ସମୟ ପାଇଁ ରଖ।

ତୁମର ଦୈନନ୍ଦିନ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ହଠାତ ପାଇଥିବା ଟଙ୍କାକୁ ବ୍ୟବହାର କର ନାହିଁ।ଯଦି ଆପଣ ରାସ୍ତାରେ ମିଳୁଥିବା ଟଙ୍କାକୁ ନିଜର ସୁଖ ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବ। ବାସ୍ତବରେ, ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ, ଈଶ୍ବରଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କ୍ଷମତା ଜାଣିଥାନ୍ତି। ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଶା କରୁଅଛୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ତେବେ ଏହାକୁ ସେୟାର୍ କରି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।ଏଭଳି ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆମକୁ ଲାଇକ ଏବଂ ଫଲୋ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ।ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *