Thursday, September 23, 2021
wait

ଶୀଘ୍ର ଓଜନ କମାଇବା ପାଇଁ ଏହିପରି ସେବନ କରନ୍ତୁ ଅମୃତଭଣ୍ଡା ମଞ୍ଜି,ସପ୍ତାହେ ମଧ୍ୟରେ ମିଳିବ ଲାଭ |

HEALTH

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ,ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, ପ୍ରାୟତଃ  ଲୋକମାନେ ଅମୃତଭଣ୍ଡା ଖାଇବା ପରେ ତାର ମଞ୍ଜିକୁ ଫୋପାଡି ଦେଇଥାନ୍ତି ।ଯଦିଓ ଏହା ପିତା ଲାଗିଥାଏ କେହି ଏହାକୁ ଖାଆନ୍ତି ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିଛୁ ଏକ ସହଜ ଉପାୟ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଅମୃତଭଣ୍ଡା ମଞ୍ଜି ସେବନ କରି ଶୀଘ୍ର ନିଜର ମେଦ ବହୁଳତା,ମୋଟାପଣ କୁ କମାଇ ପାରିବେ। କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଯେଉଁ ମଞ୍ଜିକୁ ଅଦରକାରୀ ଭାବି ଫୋପାଡି ଦେଉଛନ୍ତି ବାସ୍ତବରେ ତାହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟପାଇଁ  କୈଣସି ବରଦାନ ଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ ।

ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଅମୃତଭଣ୍ଡା ମଞ୍ଜି ଏକ ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ଅନେକ କିଲୋ ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିପାରିବ । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିବା ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଅମୃତଭଣ୍ଡା ମଞ୍ଜି କିପରି ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ । ଅମୃତଭଣ୍ଡାରେ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ଆଣ୍ଟିଅକ୍ସିଡାଣ୍ଟ, ମିନେରାଲ୍ସ ଏବଂ ଖୁବ୍ କମ୍ କ୍ୟାଲୋରୀ ଥାଏ ।

ଅମୃତଭଣ୍ଡାରେ ମିଳୁଥିବା ଏନଜାଇମଗୁଡ଼ିକ କେବଳ ଓଜନ ହ୍ରାସ କରେ ନାହିଁ ବରଂ ବ୍ୟାଡ୍ କୋଲେଷ୍ଟ୍ରୋଲକୁ ମଧ୍ୟ ହ୍ରାସ କରିଥାଏ । ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ, ଆପଣ ୧୦ ରୁ ୧୫ ଦିନ ଏକ ଚାମଚ ଶୁଖିଲା ଅମୃତଭଣ୍ଡା ମଞ୍ଜିରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ପାଉଡର ଖାଇବା ଉଚିତ୍ । ଏକ ଦିନରେ ମାତ୍ର ୫ ରୁ ୮ ଗ୍ରାମ ମଞ୍ଜି ଖାଇବା ଉଚିତ୍ ।

ଅମୃତଭଣ୍ଡା ମଞ୍ଜିରେ ଆଣ୍ଟି-ଏଜିଙ୍ଗ୍ ଗୁଣ ରହିଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କ ତ୍ୱଚାର ଚମକକୁ ବଜାୟ ରଖିବା ସହିତ ରିଙ୍କଲ୍ ଦୂରେଇ ରଖିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ ।  ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ଏହାର ମଞ୍ଜିକୁ ଅମୃତଭଣ୍ଡା ସହିତ ଚୋବାଇବା ଖାଆନ୍ତୁ । ଏହା ପରେ ପାଣି ପିଅନ୍ତୁ । ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଚର୍ମରେ କୁଞ୍ଚନ ଏବଂ ଫାଇନ୍ ଲାଇନ୍ ଦେଖାଯିବ ନାହିଁ ।

ଅମୃତଭଣ୍ଡା ମଞ୍ଜିରେ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣର ହଜମକାରୀ ଏନଜାଇମ୍ ଥାଏ ଯାହା ପ୍ରାକୃତିକ ହଜମ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ । ସୁସ୍ଥ ହଜମ ପାଇଁ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଅମୃତଭଣ୍ଡା ମଞ୍ଜି ଶୁଖାଇ ତାହାର ପାଉଡର ପ୍ରସ୍ତୁତ୍ କରନ୍ତୁ । ଏହି ପାଉଡରକୁ ପ୍ରତିଦିନ ଉଷୁମ ପାଣିରେ ଖାଆନ୍ତୁ ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *